2726
عنوان

خواستگاری خواهر شوهر

265 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها 

این مشک دوستمه که اینجا مطرحش کردم

اگه خواستگاری خواهر شوهرتون باشه و شوهرتونم بدونه و به شما نگه و وقتی اوکی شد مثلا برای بله برون یا عقد بفهمین ناراحت میشین؟ واکنشتون چیه؟ 

در صورتی که بقیه خواهر برادرا و همسراشون د جریان باشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اوهوم🙁

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

هیچی 

چنان خودمو میزنم به اون راه که بفهمن اصلا برام مهم نیستن

واقعا همچین چیزی هم برام پیش اومد

منودعوت نکردن زنگ زدن گوشی شوهرم، منم نرفتم

مراسمای بعدی هم که دعوت کردن بازم نرفتم تا دیگه خودشون باپای خودشون اومدن خونمون دعوت کردن واسه محضر

دلیلی ندار که بخوایم بدونیم سر پیازیم یا ته پیاز لطفا سرتون رو از زندگی مردم بکشید بیرون عقدشه انشالله خوشبخت باشه خواهر شوهرشون به ایشون چه ربطی داره؟ دوس نداشتن بگن چون جالب هم نیست اگه نشد دختر و پسر معذب میشن نگفته که نگفته دلیل نداره دوستتون ناراحت بشه میخواست خرج عقد رو بده یا مورد بهتری سراق داشته ول کنید این تجسس تو زندگی بقیه رو 😒😒😒

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤

نه شاید با خودشون گفتن شاید نشه چرا عروس بدونه 

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2706