2726

میشه بگید با پس اندازمون چیکار کنیم که بهترین استفاده رو ببریم؟

پس انداز کم البته پس اندازی که هر ماه میذاریم کنار

که برای من خیلی نیست ولی همونم نمیدونم چیکار کنم 

از بورس سر درنمیارم 

طلا هم که نمیدونم تو این وضع درسته خریدنش یا نه 

پولم به سکه هم نمیرسه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وام بگیر هر ماه اون مقدارو بده قسط وام.حالا باهاش میخوای ماشینتونو عوض کنید یا اگر ماشین دارید پول ماشین و وام رو بذارید رو هم خارج از شهر یه تیکه زمین بخرید.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728

اگه واسه بلند مدت میخوای بزار تو بورس اگه خودت بلد نیستی از یه آشنا فامیل کسی که تو کار برسه کمک بگیر اگه هم به پولش نیاز داری واسه چند ماه دیگه سکه پارسیان بخر

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد    
اخه پولم ارزشش روز به روز کمتر میشه  ولی اره الان‌طلا هم داره میاد پایین

الان واقعا نمیشه کاری کرد

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

طلا در دراز مدت خوبه بهتر از بورس مزخرفه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بذا بانک

دیگع کاری نمیشه کرد.

ولی طلا‌بخری ب نظرم‌بهتره

باید ریسک کرد اگه بعد ی ماه طلا بشه ۱ نیم میلیون چی؟؟😄

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

طلا هر چقدر بیاد پایین بازم ارزش خودشو داره خیلی پایین نمیاد که ضرر کنی ولی ممکنه سودم نکنی

من سکه خریدم مثل چی پشیمونم هرروز ارزونتر داره میشه ایکاش میزاشتم بانک 😔 

خوب مگه الان به پولش نیاز دارید؟؟؟اگه ندارید پس پشیمون معنی نداره بالاخره چندماه دیگه قطعا دوباره میره بالا به هر حال پس انداز خوبیه 

من سکه خریدم مثل چی پشیمونم هرروز ارزونتر داره میشه ایکاش میزاشتم بانک 😔 

یه اشتباه ما ایرانی‌ها اینه که زود جو گیر میشیم تا یه چیزی داره گرون میشه میریم می‌خریم. چه بورس؛ طلا؛ ماشین؛ خونه؛ ولی الان که داره ارزون میشه میگیم  خوب نیست. ما معمولا خرید هامون را موقع گرونی انجام میدیم. یه بار برعکس عمل کنید حتما سود میکنید.