2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از اون حرفها بودا 

به خودش مربوطه

اگه لباس عروس پوشید و تاج گذاشت ، نشونه ی کمبودشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
ناراحتم نمیشی؟

برو بگیر موهاش ده دور بچرخون بگو لباس سفید و کرم نپوش!! 

آرایش هم نکن!!!

چرا چون من عقدم هست !!!!

حرفت خیلی بده !! 

به جای اینکارا شما هم سیاست داشته باش لباس های شیک و ست بگیر و یه آرایش خوشگل کن و موهات رو شیک درست کن که کم نیاری و زور هم بهت نداشته باشه !!

خیلی غیر منطقی هست حرفت ،،!!!هیچوقت پیش کسی نگو حتی شوهرت ،،چون میگن حسودیت شده 

بکنه 

چی میشه مگه 

ما خداراشکر اصلا رو این موضوع مسخره حساس نیستیم 

فقط تو نی نی سایت شنیدم که کسی نباید کرم و سفید بپوشه 🙄🙄🙄🙄🙄🙄

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

خب به ما چ😐بپوشه

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
مهم نیست واقعا. اون روز مال شماست. هرکی میخاد هرچی بپوشه 

همه همینجورن بهترین لباس وبعترین ارایش و میکنن واقعا نمیفهمم این همه افکار منفی اسی وامثال اسی ازکجامیاد 

حالا اگ ارایش نداس لباس خوب نمیپوشید میگفتن حسوده حالام ک بهترین لباسو پوشیده میگن حسوده وفلانه اصلا نمیتونم واقفا درک کنم 

2706