2737
2734
چطور میتونید ناراحت باشید بفکر جوونایی باش که میخوان طلا بخرن ازدواج کنن

زندگی همینه!این بنده خدا هم ضرر میکنه و کاملا طبیعیه که ناراحت بشه

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوهفته دیگه میره بالا؟

نوسانات دولار  فوقش تا جمعه ست  هفته دیگه  دولار دوباره  اوج میگیره

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2731
چند بود قبلش

تا دو هفته پیش ۱۱۰۰خورده ای صبح ۹۸۰ بود

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
نوسانات دولار  فوقش تا جمعه ست  هفته دیگه  دولار دوباره  اوج میگیره

اخه من قصد خرید طلا دارم...تا کی بخرم بنظرت

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738

خانمها خیالتون راحت  باشه میره بالا حداقل ۱۰ روز صبر کنید  خودم تو دولار ضرر سنگینی کردم دیروز  و مثل اکثر شماها الان تو ضرر هستم 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
بدتر نشه    

نه

اخه من قصد خرید طلا دارم...تا کی بخرم بنظرت

ای کاش امروز میخریدی  فردا ساعت ۱۰ برو بخر  

2706