2726
عنوان

چراااااا ولنتاین تو بهمنه اخه؟😫

294 بازدید | 50 پست

همه ی مناسبتا باهم افتادن توی بهمن..🤔

تولدم،سالکرد خواستکاری مون،روز همسر و ولنتاین🙄خب من الان چطوری ب همسرم بفهمونم برای هرچهارتاش توقع کادو دارم؟😂

از طرفی چون ی نی نی سایتی اصیلم و به این موضوع ک زنی ک خرج نداره ارج نداره معتقدم،باید کادومو از توی حلقوم مبارکش بکشم بیرون😢😁

چ شانسیه من دارما،حالا هرکدوم از اینا پخش میشدن توی ماه های مختلف چی میشد اخه؟😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من عشقم نیست ک بهش کادوی ولن بدم مثه پارسال وای خدا چقدر خوش گذشت 😔😔😭😭ب قول عشقم خودش می‌گفت خوشی ها زودگذرن الان فهمیدم چی می‌گفت

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2728

خب باید کادو بـــــــــــزرگ باشه ن تعدادش زیاد باشه😉😉

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

اون ضرب المثلو بیخیال 

ساخته خانومای نی نی سایته!!! و معمولا درست نیست 

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.

مال ما همش تو آذر و خرداد پخشه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706