2726
عنوان

شما جای من بودین چکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مادرای دیگه رو میبینم تا سبزه قرمه سبزیو ترشی و کلی چیزای دیگه دخترشونو اماده میکنه با اینکه دخترشون ...

انتظار نداشته باش 

اینطوری اعصاب خودتم راحته

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

دیگه ازدواج کردی حس نمیکنی وظیفه مادرت نیس برات غذا درست کنه؟ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
مادرای دیگه رو میبینم تا سبزه قرمه سبزیو ترشی و کلی چیزای دیگه دخترشونو اماده میکنه با اینکه دخترشون ...

عزیزم من خانه دار هستم اما مامان منم اصلا اینکارارو نمیکنه برام

تازه من ترشی درست میکنم میدم مامانم . ناهار براش میفرستم 😐با اینکه بچه کوچیک هم دارم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
اصلا شما وظیفته به مادرت خدمت کنی ولی وظیفه ی ایشون نیست کارای شما رو کنه

من خدا رو شکر بمیرم زیر منت کسی نمیرم ولی مثلا چی بشه زنگ بزنم بپرسم شام چی دارین میپیچونه کلا مبادا اینکه بگم میایم خونتون

عزیزم شما مستقل شدی ازدواج کردی خب برنامه ریزی کن الان که فرضا خونه ای برای فردات غذا درست کن 

بنظرم شما خودت بی برنامه ای و توقعت از مادرت زیاده 

در مورد قسط مادرت هم باز کار ایشون اشتباهه ادم دلی کمک کنه یه چیزی اما اینکه اجباری داری کمک میکنی ارزش نداره

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706