2726

گرچه میدونم آخرش ازدواج میکنی باهاش...اما نظر من اینه مگه خل باشی..ضمنا الان دیگه دخترا از خونه بابا میرن با دوستاشون یا خودشون آپارتمان کرایه میکنن زندگی میکنن بدون حضور هیچ نره خری که بخاد کلفتیشو کنی و زجر بکشی نکن خواهر من آزادی باارزشه 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 

خیر 

برو مشاور حتما 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاپیکتو خوندم ؟ 

من عشقی تو رفتار اون آقا ندیدم 

اون فرد یه مرد سلطه گر و زورگو و غیر منطقی و بی ادبه ، حالا خودت ببین میتونی باهاش زندگی کنی یا نه 

فقط ازدواج کردی ، نیا تاپیک بزن شوهرم زورگوعه ، اذیتم میکنه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728

سلام اسی اخلاق شوهرخیلی مهمه اول همه خصوصیات باارزشه یعنی طرف همه چیش که تمام باشه اخلاق نداشته باشه صفراین آدم دهن بینه متاسفانه خیلی سخته زندگی باهمچنین آدم دهن بینی

کاش میشدسرنوشت را ازسرنوشت

شوهرمن هم متاسفانه خیلی دهن بین مثلا میگه چرااین حرف زدی چرااینطوربودی همش گیرمیده من جلوش راحت نیستم باکسی حرف بزنم چون بعدش دعواست من که ازاخلاقش عذاب میکشم ولی مجبورم بسوزم وبسازم به خاطربچه هام وشرایط زندگیم

کاش میشدسرنوشت را ازسرنوشت