2726
عنوان

اونایی که سنتی ازدواج کردین

803 بازدید | 86 پست

اون دوستانی که سنتی ازدواج کردین واقعا عاشق همسرتون شدید؟ اگه آره از کی این احساس براتون به وجود اومد؟ دوره آشنایی یا بعدش؟ در کل احتمال عاشق شدن با ازدواج سنتی چقدره؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون 🌹🙏

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازدواجم سنتی نبود..اما فقط یک هفته باااش حرف اینا زدم و حسی به هم نداشتیم الان خیلی همو دوس داریمو زندگبمون عاشقانه و رمانتیک اینم بگم عزیزم مونده قسمتت کی باشه خیلیا سنتی بودن زندگیشون خوبه خیلیام جنگ جدال طلاق

2728

سنتی بود و الان با تمام وجودم عاشقشم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

من سنتی ازدواج کردم ، اما قبل از خواستگاری رسمی چند ماه با هم بودیم و بیرون می رفتیم برای شناخت و اشنایی 

بعد که نظر دوتامون مثبت بود اومدن خواستکاری رسمی 

راضیم و عاشق هم 

برای ما اول عقل بود بعد عشق 

اگه عاشق کسی دیگه باشین و با یکی دیگ ازدواج سنتی داشته باشین که باید بگم گند زدین به زندگی چهار نفر 

اما اگه عاشق کسی نبوده باشین اره ممکن هست که با ازدواج سنتی هم عاشق هم بشید

تیکر بارداری نیست .
من مجردم ولی ارزو دارم با عشق ازدواج کنم از سنتی ازدواج کردن متنفرم

یعنی خواستگار سنتی همه چی تموم داشته باشی که طرز فکرتونم به هم بخوره ردش می کنی چون عاشقش نیستی؟

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

من خودم هچ وخت دوس ندارم سنتی ازدواج کنم چون ترس دارم 

نمیشناسیو با ی معرف ک نمیشه ازدواج کرد

همیشه دوس داشتمو دارم ک اول اشنا شم بعد ازدواج کنم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
من ازدواجم سنتی نبود..اما فقط یک هفته باااش حرف اینا زدم و حسی به هم نداشتیم الان خیلی همو دوس داریم ...

بله واقعا قسمت خیلی مهمه. خوشبخت باشید عزیزم

من عاشقش شدم چون از قبل عاشقش بودم ولی بم خیانت کرد😥😥😥😥وجداشدیم

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

من سنتی ازدواج کردم

۵ ماه نامزد کردیم(عقد نه)

یک ماهی هست واقعا عاشقش شدم و هر روز داره احساسم بهش بهتر میشه و چیزی که باعث علاقه روزافزونم بهش شده واقعا اخلاقیاتشه

یه نسخه واحد واسه همه نمیشه پیچید

اگه طرفت خوب باشه خب مسلما خیلی زود عاشقش میشی اگرم بد باشه که نه

همونطور که تو ازدواجای غیرسنتی هم اگه بعد یه مدت متوجه اخلاقای بد طرفت بشی ازش متنفر میشی و همه ی عشق و عاشقیا از یادت نیره

یعنی خواستگار سنتی همه چی تموم داشته باشی که طرز فکرتونم به هم بخوره ردش می کنی چون عاشقش نیستی؟

نه اصلا 

جوری من تا حالا برخورد کردم

که کسی جرعت نمیکنه کسی رو بهم معرفی کنه

من

خیلی طول کشید

اولش ازش خوشم اومد بعد بهش علاقه مند شدم بعد کلی دعوا کردیم اشتی کردیم

تا این که به مرور با اخلاق هم به خوبی اشنا شدیم و به مرور هی علاقه مون زیاد شد

مخصوصا که اوایل خیلی بداخلاق و زود جوش بود ولی الان مهربون تره

البته اگه سنتی نباشه بهتره و این که با اخلاق طرف مقابل تا زیر یک سقف نباشید نمیشه اشنا شد

تو یه خونه زندگی مردن با نامزدی و همه چی فرق داره

2706