2733
2734
اگه خواستین بیاین درخواست دوستی بدین شماره یکیو بدم تو اینه میبینه میگه چی شده کی کرده چجور کرده و ر ...

هرچند به طلسم اعتقاد دارم اما کاملا مخالف رفتن پیش کسانی ام که دعا میدن یا باطلش میکنن.

اینا همونان که اگه دشمنمون ره پیششون پول میگیرن و زندگیمونو نابود می‌کنن! بعد از ما پول میگیرن که باطلش کنن!

خدا توی قرآن میگه یَدُ اللهِ فَوق أیدیهم 

دست خدا بالای تموم دست هاست. به خدا پناه ببرین تا مشکلتون حل شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اعتقاد دارم چون طلسمم کردم بختمم بستن دنبال راه چاره ام الان چندین سال اما کسیو پیدا نکردم که با ...

منم فکر کنم مثل شما شدم...چند بار گفتن بختم بسته شده..اما من همیشه گفتم قدرت خدا از همه چی بالاتره و خدا حافظ ماست..اما حس میکنم انگار قفل شده جریانم..به خواستگاری میرسه بعد یهو یه چیزی دیده میشه که باب میل نیست..

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید

اخه من ی کارم خیلللیییییییی گره خورده هر کاری میکنم نمیشه کار بدیم نیست کاملا خیره  میگم نکنه دعایی چیزی بستن بهمون ,الانم که مشکلات کلا هم رو به جون هم انداخته

2731

نذر و نیاز تا دلت بخواد دعا کردم رفتم مکان های مقدس ولی نمیدونم چرا اتفاق نمی افته میگم خدایا اگر شری وش هست تو با قدرتت و عظمتت خیرش کن و نیاز دارم به این اتفاق خوب 

2738
به نظرتون باید چی کار کرد 

من واقعا موندم که اصلا همچین چیزی هست؟! بخدا من آزارم به هیچکس نمی‌رسه..در خانواده و محیط کار سرم در کار خودمه...

من واقعا از این دعا نویس ها ترس دارم..معلوم نیست با چی دعا درست میکنن؟! جن میفرستن..اما باز از خدا می‌خوام کاری کنه.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید

اره اعتقاد دارم و کسایی هم ک میگن اعتقاد ندارم و دروغه چون گرفتارش نشدن 

ولی بخت بستن گناه کبیرس خدالعنتشون کنه هم اونی که پول میده وهم اونی که دعاش ومینویسه و میبنده 

لایک نکنید                      
2706