2733
2734

قرن 21وی ما برگشتیم به عقاید پیش از پیامبر و دوران اعراب جاهلی😡

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یه مشت آدم خرافاتی اعتقاد دارن الان قرن ۲۱ سفینه میفرستیم فضا  یعنی هنوز هستند یه مشت بی سوا ...

باشه

ولی لازم نیست اینقدر تند بری !

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
یه مشت آدم خرافاتی اعتقاد دارن الان قرن ۲۱ سفینه میفرستیم فضا  یعنی هنوز هستند یه مشت بی سوا ...

اگه به انسانهای اولیه بگین به این سیم دست نزن چون تووش برقه، بهت میخنده چون برق رو نمیشناسه و درکی از وجود برق نداره.

شما هم دوست عزیز، بهتره در مورد چیزی که علمشو ندارین صحبت نکنین و به اعتقادات دیگران توهین نکنین.

2706