2726
عنوان

حسی که نمیشه گفت

382 بازدید | 19 پست

برای ادمی که هیچ خیری از دنیا و زندگی ندیده مرگ نعمت بزرگیه اما چی میشه که از همین مرگ می ترسی دستت بیرون گور می مونه وقتی که عذاب وجدان بدبخت کردن سه تا آدم دیگه رو داری حرفی هم نمی تونی بگی پر شدم از حرف هایی که نمی شه گفت کارهایی که کردم و آزارم میده خیلی خستم

شیطان را خواهم کشت... 

هن؟ 😐

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

در هر صورت وقتی آدم توکلش به خدا باشه  دلش آروم‌میگیره خدا بزرگه  بگین خدایا هرچی به صلاحمه برام رقم بزن  .اگر از کارای قبلتون عذاب وجدان دارین که خب چرا دست به کار نمیشین با کارایه خوب کم رنگش کنید؟ اگرم کلا از زندگی خسته هستید که دیدتونو عوض کنید ببینید چه نعمت هایی خدا بهتون داده چه چیزهایی دارین و میتونستین همینارم نداشته باشین براش شکر گذاری کنید .مشکلات واسه همه هست از ثروتمندش بگیر تا فقیرش  مهم اینه چجوری ازش درس بگیریم یا چجوری حلش کنیم .دیدتونو عوض کنید مثبت کنید  به خودتون برسین برای خوشحال کردن خودتون قدم بردارین بعده هر سختی آسانی هست حالا چه به اون آسونیه تو این دنیا دست پیدا کنیم چه اون دنیا به هرحال اوضاع یه جور نمیمونه 

در هر صورت وقتی آدم توکلش به خدا باشه  دلش آروم‌میگیره خدا بزرگه  بگین خدایا هرچی به صلاحم ...

دوست عزیز حرفاتون قشنگه ولی یادتون باشه قبل اینکه برید رو منبر یه شرح حال بگیرید بعد

استارتر متاسفانه بیماری دارن و متاستاز داده... 

استارتر اگه میتونی و یه همراه مطمعن داری برو مشهد حرم امام رضا(ع)باور کن دلت اروم میگیره

برو کنار پنجره فولاد ازش بخاه دلتو به معجزه ش روشن کنه

بچه هاتو بسپر به مادر شوهرت، میدونم سخته ولی مطمعن باش همون خدایی که باورش نداری تنهات نمیزاره...

لا اله الا انت،سبحانک انی کنت من الظالمین

خانمی یه کم تاپیکهاتون رو خوندم. از اعماق از خدا میخوام  معجزش رو نشونتون بده. آمین

الان که هیچ درمانی جز مسکن رو پیگیر نیستید. طب اسلامی رو پیگیر بشید. خیلی کمکتون میکنه. حداقلش اینه دردتون کمتر میشه. میتونید وقت بگیرید. حضوری برید. 

گروه پرسش و پاسخ 👇👇👇👇👇👇

https://t.me/joinchat/SM_OxK9NgHOUNDWn

گروه محصولات ارگانیک👇👇👇

@mahsoolate_hakim_kamali

کانال سفارشات ارسالی 👇👇👇

@sefareshatersali1

سبک زندگی اسلامی👇👇👇

@sabkzendegi_islami

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

سلام خوشگلم خوبی؟؟

اومدم یه چیزی و بت بگم که ممکنه درمانت کنه...این جیزی ک میخوام بگم چند نفرو از مرگ برگردونده....

گلم محیط بدن اسیدی هست و محیط اسیدی مستعد رشد انواع سرطانه

ولی اگه محیط بدن قلیایی باشه نه تنها هیچ سرطانی به وجود نمیاد بلکه اون سلول های سرطانی که بوجود اومدن هم از بین میرن و ریشه کن میشن

شاید خدا خواسته بهت یه فرصت دوباره بده ک من بیام و اینو بت بگم

ببین هرروز صبح که از خواب بیدار میشی ناشتا یه قاشق سرپر زردچوبه بریز تو یه لیوان آب ولرم یذرم با نمک دون فلفل سیاه بپاش هم بزن بکش سرت 

یکبار صبح یکبار شب....به مرور که بگذره میبینی داری خوب میشی بعد یک دوماه نتیجش و با چشمای خودت ببین خودت تگ میکنی منو و خبر خوب شدنت و میگی تو همین تاپیک.....

خوب که شدی برام دعا کن گلم روزای خوبی برات میبینم😍😘

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
سلام خوشگلم خوبی؟؟ اومدم یه چیزی و بت بگم که ممکنه درمانت کنه...این جیزی ک میخوام بگم چند نفرو از م ...

این دستور رو افراد سالم استفاده کنند. مورزی نداره؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
این دستور رو افراد سالم استفاده کنند. مورزی نداره؟

سلام عزیزدلم نه خیلیم مفیده علاوه بر درمان سرطان آرتروز رو هم درمان میکنه و پیری رو بصورت خیلی چشمگیر به تاخیر میندازه

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
2706