2737
2734

من ایندفعه پریم خیلی طولانی شده بخاطر کیستم

من صبحه شنبه هفته پیش پریود شدم

الان کی باید غسل حیض کنم؟(لک ادامه داره)

اگه ۲۴ساعته کاملو حساب کنیم فردا صبح باید غسل کنم

ولی اگه روزارو حساب کنیم امروز...

میشه بگید من کی ده روزم تموم میشه بوکی بایدغسل کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون روزی که پریود شدی از ساعت اون روز تا روز بعدش همون ساعت ۱ روزت تموم میشه حساب کن ببین الان روز چندمی و حیضت چندروز بود قبل کیست داشتن؟

بهترین دعا برای تو محبوب دلم: اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِکَ الفَرَج عدد انفاس الخلائق. 
2731
از اون روزی که پریود شدی از ساعت اون روز تا روز بعدش همون ساعت ۱ روزت تموم میشه حساب کن ببین الان رو ...

قبل کیست هفت یاهشت روز

اخه کاربر بالایی میگن امروز روز دهم هستم اخه

طبقه گفته شما باید فردا غسل کنم؟

قبل کیست هفت یاهشت روز اخه کاربر بالایی میگن امروز روز دهم هستم اخه طبقه گفته شما باید فردا غسل کن ...

والا من دوره احکام گذروندم اینجوری یادمون دادن. بر طبق روزهای حیضت حیض حساب میشه مابقی استحاضه است اگه بیشتر از ده روز بشی و سر ده روز غسل کنی باید روزایی که بیشتر از حیضت بوده تا ده روز رو نمازاشو قضاکنی 

بهترین دعا برای تو محبوب دلم: اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِکَ الفَرَج عدد انفاس الخلائق. 
2738
جمله اخرتو متوجه نشدم من کی غسل کنم الان🥴

یعنی اگه بیشتر از ده روز پریود بشی و روز دهم غسل کرده باشی اون روزایی که بیشتر از روزای پریودت بوده تا روز دهم گفتی حیض بوده روزای اضافه به حیضت نمازش قضا داره

ببخشید خیلی رک میپرسم قبل پریود که خونریزی اتفاق بیفته درحد لک شدن هم از پریود حساب میشه یا ازموقعی ...

بستگی داره پریودت از نوع وقتیه باشه عددیه باشه وقتیه و عددیه باشه