2726
عنوان

عقب افتادن پریود و حالت تهوع

1831 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من ۴ روزه پرودم عقب افتاده روز دوم بی‌بی چک زدم منفی شد 

از دیروز صبح  شکم درد و حالت تهوع دارم که بابونه و زنجبیل دک کردم و خوب شدم امروز شکم درد و تهوع بیشتری دارم که با بابونه هم خوب نشد لرز شدید دارم  به نظرتون چی بخورم که پریود شم و دردا تموم شه 😔😔😔

زیره سیاه دانه زعفران غذاهای تند و فلفلی

لبنیات و مواد غذایی طبع سرد اصلا نخور

ورزش و تحرکت رو بیشتر کن

انشالله زود پریود میشی

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

اکه نی نی نباشه سه روز نعنا دم من بخور میشی یه لیوان آب جوش بردار یه قاشق نعنا بریز بزار رنگش عوض بشه بخور

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زیره سیاه دانه زعفران غذاهای تند و فلفلی لبنیات و مواد غذایی طبع سرد اصلا نخور ورزش و تحرکت رو بیش ...

باشه از الان همرو شروع میکنمممممم فقط این حالت تهوع خوب شه 

😂😂من کلا نمیدونم زمان پروید شدنم کی مامانم و خالم میدونن  ولی درد من فقط دو روز قبل تر دادم م ...

والا اگه بهت بگم الان چسببیدم به شوفاژ کیسه اب گرم رومه با سه تا بافتنی باور میکنی؟؟😔😔😔😔

اکه نی نی نباشه سه روز نعنا دم من بخور میشی یه لیوان آب جوش بردار یه قاشق نعنا بریز بزار رنگش عوض بش ...

روز دوم تاخیر گذاشتم که منفی شد  الان میرم دم میکنم 

به نظرتون عادیه این دردا اخه من تا حالا یک روزم عقب ننداخته بودم 😔😔😔نکنه کیستی چیزی باشه؟

روز دوم تاخیر گذاشتم که منفی شد  الان میرم دم میکنم  به نظرتون عادیه این دردا اخه من تا ح ...

میتونخ تلقین یا استرس بارداری یا یبوست این علائم داشته باشه منم بالا آوردم ولی بتا منفی شد سرگیجه هرماه داشتم چون بهش فکر میکردم شاید یبوست شدید یا عفونت داری که سه روز نعنا روزی یه لیوان بخوری عفونت میبره و میشی تازه اکه مداومت کنی تاریخ منظم میکنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم