2737
2734
عنوان

بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 34 پست
صدای جاروبرقی میزارم براش ولی فقط وقتی من پیشمم آروم میشه باهاش بزارم ب حال خودش توجه نمیکنه و گریه ...

خیلی سخته ممکنه یهو خوابت ببره متوجه هیچی هم نشی چون خودم یه بار غش کردم از بی خوابی اما خب خداروشکر من مونده بودم خونه مامانم و اونا بچه رو بردن پیش خودشون تا من خوابیدم.مامانت پیشت نیست یا مادرشوهرت ؟

به فکر خودت باش عزیزم تویی که باید شیر بدی .اون باید غصه تورو بخوره که نه غذا درست میخوری نه خواب دا ...

شوهرم تو مدیریت کردن همکاری نمیکنه دیگ😔

میخواد تمام تفریحات و سرگرمی ها و کارای گذشتشو داشته باشه دخترشم کنارش داشته باشه

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته ممکنه یهو خوابت ببره متوجه هیچی هم نشی چون خودم یه بار غش کردم از بی خوابی اما خب خداروشکر ...

مامانم ازم دوره 

مادرشوهرم طبقه بالامونه گاهی کمک میکنه ولی خب همیشه ک جور در نمیاد

من میخواستم یه راه حل پیدا کنم ک اوکی بشه همه چی ک متاسفانه انگار وجود نداره

شوهرم تو مدیریت کردن همکاری نمیکنه دیگ😔 میخواد تمام تفریحات و سرگرمی ها و کارای گذشتشو داشته باشه ...

نه باید بهش همش کار بدی تا متوجه بشه دیگه فرق کرده با اون زمان که بچه نبود.بخدا شوهر خودم رو با جدیت حالی کردم ینی میذاشتمش تو بغلش و میرفتم دور کارا .اونم گوشی به دست و پا تلویزیون غر میزد اما دیگه عادت کرد .مگه بچه ما فقط .یادش بده عادت کنه از همین اول وگرنه دیگه هیچ کمکی بهت نمیده تو نگهداریش.

2728
صدای جاروبرقی میزارم براش ولی فقط وقتی من پیشمم آروم میشه باهاش بزارم ب حال خودش توجه نمیکنه و گریه ...

من خیلی پسرمو دکتر بردم از شانسم شهر غریبم بودم خونه  زندگیم که همیشه ترکیده بود

دکتر میگفت به این بچه ها میگن بچه های سخت باید بغلش کنی تمام وقت خیلی سخت بود برام خداروشکر الان خیلی کمتر شد ولی رفع نشده

2738

دوتا بچه بزرگ‌کردم اولی که داغونم‌کرد الانم همونطوره. دومی دست کمی از اون نداره الان ۱۱ ماهشه بخدا بریدم یکسره اویزونه بهم. ولی وقتی خوابه باید غذا درست کنم. تو هم شبا شوهرت خونست بچت که خوابید حتی نیم ساعت بلند شو همه چی بریز قابلمه . واسه فردا نهار وشامت. هنوز اخرشب غذا روز بعد 

دیگه از ۶ ماهگیش تو اتاق کنار باباش میخوابوندمش خودم میفتادم بجون پذیرایی و آشپزخونه بعضی وقتا تا دو سه صبح طول میکشبد غذامم صبح خورشتمو میزاشتم تو پلو پز آروم جا میفتاد زیاد درست میکردم اندازه دوسه وعده 

سخت بود منم همیشه بی خوابی داشتم همیشه

من خیلی پسرمو دکتر بردم از شانسم شهر غریبم بودم خونه  زندگیم که همیشه ترکیده بود دکتر میگفت به ...

الان  چند وقتشه

2706