2733
2739
عنوان

بچم

226 بازدید | 34 پست

سلام مامانا

من دخترم 2ماهشه 

اصلن رو زمین نمیمونه ک من به کارام برسم

هیچ کاری جز بغل کرذن اون نمیتونم بکنم

ب هیچ کدوم از کارام نمیتونم برسم

حتی وقتی آرومه میزارمش زمین شروع ب گریه میکنه

راهی بلدین ک من اینو طه جا بند کنم و خودم ب کارام برسم

لطفن فقط بخوابون نگید چون فقط تو بغل یا رو پا میخوابه و بزارم زمبن بیدار میشه و گریه میکنه

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️

تو این سن طبیعیه عزیزم باید همش با اون وقت بگذرونی،یا اینکه اغوشی ببند تو کمرت کاراتو بکن😁.من این سن بود تا میخوابید کارامو میکردم .باباش هم باید کمکت کنه وگرنه نمیتونی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یاد اون روزای وحشتناک افتادم. عزیزم بچه ت رفلاکس یا کولیک نداره‌ حتما یه سونو ببرش

چرا جفتشو داره

یعنی دلیلش اینه؟ 

2728

نه خواهر، تا یه سالگی اوضاعم همین بود یکم فقط یکم موقعی راه اعتاد آرومتر شد ولی وابستگی شو گریه هاش تا سه سال بود

یعنی من دستشویی میرفتم میشنست پشت در دستشویی گریه میکرد

صبح بیدار میشد من تو رختخواب کنارش نبودم گریه میکرد

الان ۴سالشه دیگه گریه نمیکنه ولی بدون منم جایی نمیمونه

تو این سن طبیعیه عزیزم باید همش با اون وقت بگذرونی،یا اینکه اغوشی ببند تو کمرت کاراتو بکن😁.من ...

آغوشی رو همین چن ساعت پیش امتحان کردم ولی نمیشه خیلی کوچولوعه هنوز نمیتونه خودشو کنترل کنه

2738
نه خواهر، تا یه سالگی اوضاعم همین بود یکم فقط یکم موقعی راه اعتاد آرومتر شد ولی وابستگی شو گریه هاش ...

ای بابا خدارحم کنه پس

آغوشی رو همین چن ساعت پیش امتحان کردم ولی نمیشه خیلی کوچولوعه هنوز نمیتونه خودشو کنترل کنه

باید یکی همش کمکت باشه و اگر کسی نیست فقط باید از شوهرت بخوای.بگو بچه رو بگیر تا من کارامو بکنم و یکم استراحت.

باید یکی همش کمکت باشه و اگر کسی نیست فقط باید از شوهرت بخوای.بگو بچه رو بگیر تا من کارامو بکنم و یک ...

عاخه همیشه ک نمیشه 

مثلا اصلن نمیرسم شام یا ناهار درست کنم

چون وقتی ک من باید غذا درست کنم شوهرم سرکاره

کارمون ‌شده یا روزی1وعده غذا خوردن یا همش چرت و پرت و حاضری خوردن

شوهرم نصف شده وزنش تو این دوماه بخدا

عاخه همیشه ک نمیشه  مثلا اصلن نمیرسم شام یا ناهار درست کنم چون وقتی ک من باید غذا درست کنم شو ...

به فکر خودت باش عزیزم تویی که باید شیر بدی .اون باید غصه تورو بخوره که نه غذا درست میخوری نه خواب داری.😏.از شب که شوهرت خونست دو تا غذا باهم درست کن بذار تو فریزر .هی گرم کنید بخورید .باور کن یکم مدیریت میخواد این روزا .چون اینا همه میگذره. باید مدام مراقب بچت باشی و جلو چشمت باشه تا انشالله بزرگ بشه😚

موزیک بذار واسش تا با صداش ارامش بگیره .کلا تا یک سال همینن.باید بدو بدو کاراتو بکنی تا خوابه ...

صدای جاروبرقی میزارم براش ولی فقط وقتی من پیشمم آروم میشه باهاش

بزارم ب حال خودش توجه نمیکنه و گریه میکنه

خوابشم خواب نیست ک اکثرا ک باید تو بغل یا روپا باشه خوابیدنی وگرنه بیدار میشه 

یه چن ساعتم در روز ک روز زمین میخوابه هر دو سه دیقه یه بار به خودش میپیچه و میخواد بیدار بشه ک اون تایم باید کنارش بمونم و آرومش کنم ک بیدار نشه و خودمم یکم چرت بزنم

اصلا هرجور فکر میکنم ب نتیجه نمیرسم 

2706