2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره چون یه قدرتی باید باشه ک این جهانو درست کرده باشه.نظریه پیدایش خودبه خودی هست ولی مثلا مغز انسان خود به خود بوجود امده؟ علم هرچقدم پیشرفت کنه نمیتونه مغز انسانو درست کنه پس یه قدرت بالایی بوده ک اینکارو کرده...فقط این روزا خیلی هوامونو نداره متاسفانه

2738

اگه میدونستیم که این همه فلاسفه و صاحب نظرا دعوا نداشتن :|

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
مود کسایی که میگن خدا وجود نداره https://uupload.ir/files/zb2u_img_20201123_230129_804.jpg

😂😂😂 دقیقا شبیه برایان گرین 

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit

وجودداره چون بزرگی وحکمت ومعجزه ای که توزندگیم کردروباچشم خودم دیدم.توهم بهتره به جای این سوالای بیخودایمانتوقوی کنی دست وپاوتن سالمتوشکرکنی حتی اگه چیزی غیرسلامتی نداشته باشی.باشکروتوکل خداخودش بقیه چیزاروهم بهت میده😏

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خودت چی حس میکنی

راستش نمیدونم.. ب همین علت این سوال مطرح کردم

فقط از همون بچگی بهم گفتن خدا خیلی بزرگه خیلی مهربونه و کلی صفات خوبه دیگ

ایمان ب خدا دارم ولی حس میکنم ایمان قلبی نیست چون هیچ جوابی برای سوالم (وجود داشتن خدا) ندارم

2706