2726
عنوان

خوردن قرص اورژانسی😣

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 39 پست
اتفاقا خواهرم اینجوری میشه اما اهمیت نمیداد دو روز بعد خوب میشه ولی میگفت واقعا دردناکه پس بهش بگم ح ...

اره .حتمن عفونت لگنی داره که اینجورع 

خدایی نکرده ممکنه واس رحم مشگل پیش بیاد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ببخشید امضاتو خوندم واقعا ۲۹ سالته و ی دختر ۱۷ ساله داری ؟؟

عزیزدلم منو همسرم سرپرست دخترم هستیم ♥️

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2728
چقد ادمای بزرگی هستین پس خوشحالم ک با ادمی مث شما هم کلام شدم 😍😍👏💖

قربون دل بزرگت بشم😍همچنین عزیز دلم 😘😍♥️

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
ینی طبیعیه اخه دردش خیلی بدجوره

من با اورژانسی ۳ماه پیش باردار شدم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
قربون دل بزرگت بشم😍همچنین عزیز دلم 😘😍♥️

قطعا دل بزرگی داری برای امضام دعا کن❤

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
قطعا دل بزرگی داری برای امضام دعا کن❤

لطف داری عزیزم چشم🌹💛

جدی میگی  چنساعت بعدش قرص خوردی

دوتا همون موقعه دوتا ۱۲ساعت بعدش ۲تا ۷۲ساعت بعدش .

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ینی ۴ تا خوردی بازم باردار شدی 😲😭من الان بچه نمیخام بچم کوچیکه 

بله متاسفانه .. منم پسرم کوچیکه برای همین سقط کردم

2706