2726

ازمایش کومبوس دادم دارم از استرس میمیرم و زنده میشششششم

خیلی میترسم

خودم گروه خونی منفی شوهرم مثبته

برام دعا کنین دارم دق میکنم😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله ک چیزی نیست 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728

وای چرا نزدی 

من بعد زایمان دوقلوهام خود بیمارستان برام زد 

بعد سقطمم باز خود بیمارستان زدن 

مگه میشه برات نزده باشن!!!؟

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

من وزنم زیاد بود موقع بارداری دکتر یه آمپول نوشته بود که خودم توی خونه هرهفته بزنم از شکمم   و من ترسیدم و نزدم  بعدش تحقیق کردم دیدم باعث سقط میشده اون آمپول و کلا رد شده 🤦🏻‍♀️😑

وای چرا نزدی  من بعد زایمان دوقلوهام خود بیمارستان برام زد  بعد سقطمم باز خود بیمارستان ...

چون سه تا سقط داشتم همشونم بارداری شیمیایی بود

ینی اصلا جنین درکار نبود

بتام در حده۵۰مثبت میشد و بعد مثل پریودی خوتریری و تمام

حتی ب نشکیل ساکم نمیرسید

من ک بلد نبودم هیچ دکتری ام بم نگفت

2706