2410
2553

بچه ها سلام من تو کار کالای خوابم پتو پتو مسافرتی و اینا بعد امروز ی اگهی دادم برا پتو مسافرتی قشنگ توضیح دادم مشخصاتو طرف اومده میگه پتوهاتون جنسشون چطوره اخه باید ببینم ب دردم میخورن یا ن همینطوری ک نمیشه منم گفتم پتو مسافرتی نهایت سبک سنگینی دارن و مثلا شکلشون ساده یا سه بعدی و ایناس پتو نیستن ک دولایه و سه لایه و فلان باشن هیچی دیگ داریم بحث میکنیم😂😂😂بعدم گفتم شما خودتون نمیدونین پتو مسافرتی ب دردتون میخوره یا ن؟ 😏فقط میخوان یچیز بگن

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وایسا کارت دارم 🤣😂 پتو مسافرتی سنفیلا سه بعدی تقریبا چه قیمته؟ و چه مارک پتویی خوبه؟

من میخرم ۱۵۰ پتوام اگ خووب میخوای تِرِلاو گروووونه خارجیه سنفیلا خوب نیست برا خودت اونم گرونه چون خارجی بنظرم از شادیلون بخر تو کار ایرانی ام هستم قیمتاشون پایین ترن

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
پتو مسافرتي دونفره چند؟😄 يه دونه ميخام😊

😂۱۷۰ 

2714
مرسي عزيزم😍😂

فدات اصاب ندارم سوال الکی بپرسی میکشم تورو😂😂😂

عاغا ببشيد😂 ما ك تو ديوار اگهي زديم مبل هامونو بفروشيم يه نفر اومد گف مفتي بده بهم ثواب داره  ...

😂😂😂😂بگو میخوای منم ببر اشانتیون؟ 

واقعا چ فکری میکنن منم تعجب کردم گفتم ینی طرف پتو مسافرتی ندیده؟ بابا نهایت یا سنگین ترن یا سبک تر ک جنس خوباش نرم و سنگینن این آشغالاش سبک و یکم نصبت ب اونا زبر دیگه پتوی خارجی دولایه ک نمیخوای بخری 😂