2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچه ها از خونه پدر شوهرم داخل مهریمه خونه را بدون اجازه من فروخته بهش زنگ زدم گفتم چرا فروختی من حقم ...

واااااا خب باید به اسمت میزد همون وقت خواستگاری 

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
بچه ها از خونه پدر شوهرم داخل مهریمه خونه را بدون اجازه من فروخته بهش زنگ زدم گفتم چرا فروختی من حقم ...

چقدر بي شخصيته 

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
زندگیت خوبه؟ مهر چیه بابا زندگیت بده؟ اروم باش با زبون خوش هزار برابر مهرتو بکن

زندگی خوبی که فک کنی نه شوهرم به زورکل مهریما ازم گرفت و دوباره راهم داد سر زندگیم

نه قلنامه ایه

به نظرم حقته اقدام كن البته با مرافقت همسرت يه جوري تو راش بيار 

مردك خيلي بي ادبه ادمش كن و ادب يادش بده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
زندگی خوبی که فک کنی نه شوهرم به زورکل مهریما ازم گرفت و دوباره راهم داد سر زندگیم

چرا اخه يهويي كه كسي اينكارو نميكنه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706