2737
2734
عنوان

حسابداری

125 بازدید | 15 پست

من علاقه دارم به معادلات ریاضی و حساب کتاب یعنی در حدی ک میتونم ۳ الی ۴ ساعت بشینم و معادله حل کنم ولی میترسم

اینکه میگن خیلی استرس داره و سخته میترسونه منو میشه درباره ی حسابداری گسترده تر و بهتر برام توضیح بدین؟

میخام از رشته ی فنی حرفه ای وارد این رشته بشم

عالیه هم علاقه داری هم پول سازه کارش

از اینکه میگن خیلی استرس و سخت و نگران کننده هس میترسم چند نفرن گفتن واسه همون ورگنه من از سال پیش دارم تحقیق میکنم که بهتره برنامه های کامپیوتری نیاز داره و چه مباحسی مهم حتی درباره ی کتاب تست و معلم فیزیک و شیمی ویدیو هاشون و معلم خصوصی ریاضی 

و مقلا بدهکار و بستانکار و نمودار خرید و فروش رو یکم بلدم 

از ویدیو های  یوتویوب نگاه میکنم اما اینکه میگن خیلی استرسی هست و هر لحضه ممکنه ضرر بزنی و اینا میترسونتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رشته خشکیه علاقه داری بخون ولی اونجورم ک میگن در امد نداره 

به در آمد نیستم علاقه هم دارم ولی گاهی اطرافیانمم استرس میدن ک سخته و شغل خیلی پر دردسریه  🤦‍♀️

از اینکه میگن خیلی استرس و سخت و نگران کننده هس میترسم چند نفرن گفتن واسه همون ورگنه من از سال پیش د ...

وا! این حرفا چیه؟! هر کاری سخته حتی اشپزی! میگن اگه غذات بسوزه چی؟! 

این حرفارو بریز دور بکارت برس سخت نیست اصلا

2738
وا! این حرفا چیه؟! هر کاری سخته حتی اشپزی! میگن اگه غذات بسوزه چی؟!  این حرفارو بریز دور بکارت ...

😬سختی منظورم اینکه  میگن نمیتونی گند میزنی ضرر میاری و اینا بعد هیج جا نمیتونی کار کنی بعد همه زحمتم به باد بره☹خیلی ممنون از راهنماییتوننن

😬سختی منظورم اینکه  میگن نمیتونی گند میزنی ضرر میاری و اینا بعد هیج جا نمیتونی کار کنی بعد همه ...

ببین خوده رشته سخت نیس 

کار کردن باهاش سخته 

خیلی دقت میخاد 

خوندنش سخت نیس متوسطه میتونی بخونی 

بازم بشین فک کن 

چون هم باید کلی نرم افزر بلد باشی 

هم پارتی 

من خودمم دوستام حسابدار شرکت خصوصی هستن کار چننفرو از یه نفر میکشن 

ازین بابتا سخته 

ببین خوده رشته سخت نیس  کار کردن باهاش سخته  خیلی دقت میخاد  خوندنش سخت نیس متوسطه ...

خوندن رو میخونم 

خالم حسابداره خودش 

و ی آشنا داریم که شرکت حسابداری داره خودش از این نظر خیالم راحته از نظر نرم افزار اکثرا با بلدم مثلا برنامه هلو و مسلط به خود کامپیوتر یعنی سر در میارم خیلی چیز ها ازش بازم ممنون 

ببین خوده رشته سخت نیس  کار کردن باهاش سخته  خیلی دقت میخاد  خوندنش سخت نیس متوسطه ...

اما همسر من حسابداره و خیلی علاقه داره و باعشق کار میکنه التماسش میکنن شهرستان هستیم ماهی ۱۵ حداقل درامدشه

😬سختی منظورم اینکه  میگن نمیتونی گند میزنی ضرر میاری و اینا بعد هیج جا نمیتونی کار کنی بعد همه ...

میدونم عزیزم متوجه شدم 

منم منظورم اشپزی تو رستوران بود که اگه بخای بری میگن غذا رو میسوزونی 

ادمهای منفی ادم رو از هدف دور میکنن

توجه نکن پارتی هم نمیخاد

الان همه در به در دنبال حسابدار خوبن

اما همسر من حسابداره و خیلی علاقه داره و باعشق کار میکنه التماسش میکنن شهرستان هستیم ماهی ۱۵ حداقل د ...

من دیکه شهرستانو شرایط کاری اقایون رو اطلاع ندارم 

من تهرانم و کلا شرایط کاری برای خانوما متفاوته 

2706