2737
2734
عنوان

عفونت قارچی

73 بازدید | 11 پست

عفونت امونمو بریده انقدر قرص میخورم حالت تهوع میگیرم تازه میخوام اقدامم کنم برای بارداری قرص ای مترونیدازول اینا مانع از بارداری میشه؟توروخدا یه چیز بگین خوب شم کمکم کنین در ضمن همه چی واسه بهداشت رعایت میکنم حتی شوهرم چون میدونه وسواسم 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عسل طبیعی رو ب واژن تزریق کن

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قرص فلوکونازول ۱۵۰ هفته اول ۲ عدد با هم هفته دوم هم ۲ عدد باهمم دیگ اثری از عفونت نمیمونه

یعنی هر روز باید بخورم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه  ۱ ورق بخر  کلا ۴ تا دونه س  ۲ تا شو هفته اول بخور باهم ۲ تاشم هفته بعد باهم ...

مرسی عزیزم خدا کنه جواب بده بی دلیل آخه نمیفهمم این عفونت چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من شنیدم لوله ها بسته میشه با عسل چون چسبندگی دا رع

ولی دوستام همه استفاده میکنن، میگن رحم رو تقویت میکنه سردی رو میبره، خودم تاحالا استفاده نکردم

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
مرسی عزیزم خدا کنه جواب بده بی دلیل آخه نمیفهمم این عفونت چیه

منم داشتم افتضاح همش شورتم خیس و بدبو

این قرصو متخصص برام نوشت ک کارش عالیه و واقعا خوبه 

سر یک هفته دیگ اثری از عفونت نیس

منم داشتم افتضاح همش شورتم خیس و بدبو این قرصو متخصص برام نوشت ک کارش عالیه و واقعا خوبه  سر ...

الان چند وقته دیگه عفونت نداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40