2726

من سال اول عروسی گردنبند عروسیمو دادم مامانم قفلش رو برام ببره درست کنه که تو طاقچه خونشون گم شد البته حدس میزنم برادر یا خواهر نوجوونم برداشتن. دستبندشم تو یه عروسی گم کردم یه پلاک زنجیرم داشتم اول اسمم بود گذاشته بودم کنار اینه شمعدون رفته بودم بیرون وقتی اومدم دیدم مرد صابخونه از خونم داره میاد بیرون . و اون پلاک زنجیر برا همیشه مفقود شد😔بقیه طلاهای عروسیمم که کلی هدایای عروسیم بودن و پس انداز مادرم که برام ۶تا النگو گرفته بود روزی که برده بودم بازار بفروشم موتوری ازم دزدید۱۳سال پیش😢

چقد بدشانس☹️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دم عید بود مادرم ی نیم سکه داشت بردیم بفروشیم از ی طلا فروشی اومدیم بیرون دیدیم نیست دوربین مغازه چک کردیم دیدیم ی زن چسبید ب کیف مادرم کیف پول ک سکه توش بود بردن

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
تو این دو سه سال که خیلی شدید تب و تاب طلا بوده من افسردگی گرفتم ای کاش یه مقدار طلا داشتم

واااای چع بد منم یه لنگه گوشواره م آب شد رفت زیر زمین خ حیفم آمد شوهرم روز زن خریده بود برام بعداً که گرون شد یه لنگه شو دوبرابر قیمت خریدم فروختم 😢

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2706