2737
2734

سلام من و شوهرم جرو بحث داشتیم که وسطش شوهرم گفت تو از همه طلبکاری با همه دعوا داری خود خواه هستی گفتم با کی اینجوری بودم گفت خواهرم در صورتی که من دو هفته یه بار هم نمی بینمش یا پیام هم نمیدم بهش حتی ولی برای شوهرم تو خرید خونه ماشین خیلی چیزا کمک کردم ولی حرفاش خیلی برام سنگین بود اصلا هرکاری میکنم دلم صاف نمیشه با شوهرم خوبم میخندم ولی دلم اینجوریه ازش ناراحتم والا بخدا من کاری به خواهر شوهرم ندارم بارها تندی کرده و حتی محلش ندادم 

حساس نباش گلی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم تو بحثا خیلی چرتو پرت میگم بیخیال عصبانی بوده یچی گفته

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731

جوری گفتی فکر کردم چی گفته

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

مثله من...منم یک هفته پیش با شوهرم بحث داشتیم سره مادرش...هیچ وقت اینجودی با من حرف نمیزد...حرفاش از یادم نمیره...منی که طاقته یه روز قهر رو نداشتم الان یک هفته هست نگاشم نمیکنم....

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

عزیزم تو بحث ممکنه هر بحثی زده بشه.به این فکر کن که همسرت حتما ویژگی های خوبی هم داره که داری باهاش ادامه میدی.فکر کردن ب گذشته فقط باعثِ خودخوری و نشخوارِ ذهنی میشه.و تنهاترین کسی که ازار میبینه خودتی.چون خواهر شوهرت ک داره زندگیه خودشو میکنه.همسرتم باور کن اصلا یادش نیست همچین حرفی و زده باشه.فراموشش کن

2738
عزیزم تو بحث ممکنه هر بحثی زده بشه.به این فکر کن که همسرت حتما ویژگی های خوبی هم داره که داری باهاش ...

خیلی ذهنم بهم ریخت من انتظار تشکر ازش نداشتم ولی نباید بهم اینارو میگفت و حتی عذرخواهی هم نکرد ازم و نمیدونم چرا باید خواهر شوهرم برگرده اینارو بهش بگه در صورتی ک من عین خواهر خودم میدونستمش 

خیلی ذهنم بهم ریخت من انتظار تشکر ازش نداشتم ولی نباید بهم اینارو میگفت و حتی عذرخواهی هم نکرد ازم و ...

عزیزم همیشه سعی کن که فاصله خودتو با خانواده  شوهر حفظ کنی.هیچ وقت صمیمی نشو.ب هیچ عنوان جیک تو جیک نشو.

الانم درکت میکنم ولی واقعا چاره ای جز فراموش کردن نداری.اصلا هم پی حرفشو نگیر چون میفهمن برات مهمن.فقط نادیدش بگیر ازین به بعد

عزیزم همیشه سعی کن که فاصله خودتو با خانواده  شوهر حفظ کنی.هیچ وقت صمیمی نشو.ب هیچ عنوان جیک تو ...

اصلا چیزی نگفتم و صمیمی هم نیستم دیگه نمیدونم چه دشمنی دارن با آدم 

عزیزم تو بحث ممکنه هر بحثی زده بشه.به این فکر کن که همسرت حتما ویژگی های خوبی هم داره که داری باهاش ...

من اینجوریم ی موقع هایی یکی ی حرفی بهم بزنه و حقم نباشه یا نتونم از خودم دفاع کنم و ... کلا ی وقتایی اینجوری میشم ،اولش ناراحت میشم و گریه میکنم بعدش همش حرص میخورم و خودخوری میکنم و میرم تو فاز ناراحتی شدید و تنفر و ... بدم میاد از اون آدم.  دیگه کلا حالم بد میشه و میرم تو خودم و قیافه ،نه با کسی حرف میزنم نه هیچی، و بیشتر از همه خودم داغون میشم و اذیت ولی انگار دست خودم نیست ،برم تو این حال و هوا دیگه نمیتونم عادی باشم و رفتار عادی داشته باشم ،زورم به خودم نمیرسه دیگه ی جورایی..

انقد ناراحتی م عمیق میشه، که حال خودم بد میشه و اینا میشه بازتابش،و خودم آسیب میبینم، حس نفرت و کینه به اون آدم پیدا میکنم و ازش عمیقا می رنجم ...

من اینجوریم ی موقع هایی یکی ی حرفی بهم بزنه و حقم نباشه یا نتونم از خودم دفاع کنم و ... کلا ی وقتایی ...

خب عزیزم دور از جونت خودت نابود میشی.زود پیر میشی.میشکنی.موهات سفید میشه

منم همینجوری بودم ولی الان بهتر شدم.اینجور موقع ها برو فیلم ببین یا کتاب بخون.یا اشپزی کن.اصصصلا نذار ذهنت بره ب اون سمت

خب عزیزم دور از جونت خودت نابود میشی.زود پیر میشی.میشکنی.موهات سفید میشه منم همینجوری بودم ولی الان ...

👍عزیزم ،آره خودمم گفتم که ،خودم و آزار و تحلیل میدم و فرسوده میکنم ...

ببین نمیتونم ،فکرمو که نمیتونم منحرف کنم ،آشپزی و فیلم و که نمیتونم از بس اعصابم خورده ،بیشتر تنها میشم (میرم تو اتاق که کسی و نبینم)و میرم سر گوشی که حداقل کمتر حرص بخورم ...ولی یادم نمی ره و باز که برگردم به دنیای واقعی همونجوریه ... .

اصلا نمیتونم با اون آدمی که اذیت م کرده خوب رفتار کنم ،هر چی هم میگم بخاطر خودمه و ...ولی باز دلم باهاش صاف نمیشه و حداقل میخوام با این رفتارم ناراحتی و رنجش عمیق م رو نشون بدم  ،اما با این کارا هم فقط خودم دق میکنم از تنهایی و حرف نزدن و ...خودمو تنبیه میکنم بخاطر اشتباه بقیه ... اما واقعا خیلی وقتا دست خودم نیست ،تقریبا از نوجوونی اینجوری بودم و میشدم

2706