2726
عنوان

مامانم دیشب میخواست خودش و آتیش بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 74 پست
ای خواهر  بردنش دادگاه نامه از دستش گرفتن پلیسا چقدر زدنش ولی نمیره

خب ازش شکایت کنین بگیدماروپدرومادرمواذیت میکنه کتک میزنه بزاریدبمونه توزندون آدم شه

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این جور چیزا رو که میشنوم یا میبینم دلم میسوزه که وقتی خانواده ها میشنون پسر دار شدن چقد افتخار میکنن یا کسایی که صاحب پسر نمیشن چقد ناراحتن الان اگه دختر بود مثه استارتر دلسوزه پدر مادرش بود نه دشمن 

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم  
2728
پست منوبخون توهم اینکاروکن

داداش من سربازی رفت یکم بهتر شد ولی خیلی عادات و رفتار بدی داره انگار عقلش رشد نکرده کلش باد داره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
خب ازش شکایت کنین بگیدماروپدرومادرمواذیت میکنه کتک میزنه بزاریدبمونه توزندون آدم شه

میگم که مامانم دوسش داره 

میخواست دیشب خودش و آتیش بزنه

میشه برای ازدواجم یه صلوات بفرستید ممنونم
واقعا حاضرم قید آرزوها و آینده ام و بزنم فقط به خاطر آرامش مامان بابام

نه عزیزم اینجوری غمشون دوبرابر میشه،تا زندس شرایطتون همینه،منم پسر عموهام شر هستن یکیش چن ساله کمپه

من همیشه یه صندلی واسم کم بوده،کتم واسم 
میگم که مامانم دوسش داره  میخواست دیشب خودش و آتیش بزنه

بمامانت بگواگ دوسش داری بزاریه هفته بمونه زندان خوب شه

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
نه عزیزم اینجوری غمشون دوبرابر میشه،تا زندس شرایطتون همینه،منم پسر عموهام شر هستن یکیش چن ساله کمپه

چقدر  بده 

متنفرم از اولاد پسر 

میشه برای ازدواجم یه صلوات بفرستید ممنونم

واییی خدا

فقط بجه هامون اهل باشن

بچه ی نااهل پدر مادرو پیر میکنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

چند سالشه؟اگه  سربازی  نرفته کاراشو کنید بیان ببرنش لاقل یه مدت ارامش داشته باشید من بابام سر کارا و بچه بازیه داداشم اینقدر فشار و استرس کشید مریض شد اخرم فوت کرد الانم مامانم کلی داره غصشو میخوره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706