2726
عنوان

معنی اسم

497 بازدید | 88 پست

معنی اسم تون چیه؟ چقدر معنا دار بودن اسامی براتون مهمه؟ از اسامی که پدر و مادر و خانواده براتون انتخاب کردن، راضی هستید؟

سال کنکور، یادمه ی همکلاسی داشتم که چون اسمشو دوست نداشت، رفته بود تغییر داده بود و برای مصاحبه، شناسنامش با اسم جدید و کارت ملیش با اسم قبلیش بود و اونجا باید برای همه توضیح میداد که چرا اینطوره

معنی اسمم بهشت

خیلی راضیم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسمت چبه

مینو

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

معنی اسمم چیه واقعا من زینبم دوسم دارمش

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2706