2726
عنوان

هرکی جنسیت بچشو میخواد بدونه بیاد اینور بازار😁

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 138 پست
کی میری تعیین جنسیت

چهارشنبه سونو توی ۱۳ هفتگی دارم سونو معمولیه سلامت نیست

یعنی میشه جنسیت رو بگه

علائم عمومی دختر رو دارم

احساس میکنم دختر داری خیلی مسئولیت داره 😍 خدایا از پسش بر بیام 😍

اسی واس منم بگو تولدم۱۲آبان۷۵بود نمیدونم ۲۴سالم یا۲۵ چون۲۴روتموم کردم پریودمم۲دی صبح بی بی چکم ه ...

۲۴ سالگی زده دختر.۲۵ سالگیتو زده پسر

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چهارشنبه سونو توی ۱۳ هفتگی دارم سونو معمولیه سلامت نیست یعنی میشه جنسیت رو بگه علائم عمومی دختر رو ...

اره واس خودمم دختر دراومده تعیین جنسیتم ۱۵ اسفنده

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
۲۴ سالگی زده دختر.۲۵ سالگیتو زده پسر

خب الان من۲۴سالمه یا۲۵؟؟؟؟؟

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2728
خب الان من۲۴سالمه یا۲۵؟؟؟؟؟

بنظرم ۲۴ سالته هنوز

پسر

از کجا میفهمی

واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه ی تاپیک هات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆ماهیو‌ ببین جون بابا😍😅 آهنگو پلی کن بابا😎همه میگن ماهی بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌️اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂✌️عکساش‌ همه هشتک لاکچری نی نی سایته😝سلامتی ماهیا😉
2706