2726

و چرا؟

من خودم منفور ترینشون پدرمه چون بزرگترین ضربه های زندگیمو از اون خوردم و دوست داشتنی ترین داداش کوچیکمه چون با به دنیا اومدنش شوق رو در من زنده کرد

دوست داشتنی ترین خانوادم

منفورم ترجیح میدم نداشته باشم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منفور ترین کسی توی ذهنم نیست

دوست داشتنی ترینم خدا❤

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

منفور ندارم 

اما عزیزترینم بابامه....مامانمم دوس دارم اما حسم ب بابام خیلی بیشتره

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

منفورترین نداشتم

بی تفاوتم تا جایی که بتونم چون با خودم میگم این آدم ارزشش داره که حتی احساس تنفر هم براش خرج بشه و منصرف میشم

ولی آدمای دوست داشتنی زندگیم زیادن، اولیش خواهرم

دوست داشتنی دخترم و همسرم و خانوادم ❤

منفور ترین ها هم خالم و عموم ک زن و شوهرن و بچه هاشون

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2706