2726
عنوان

ازدواج

257 بازدید | 24 پست

سلام دیروز دوست پسرم به‌ عنوان (دوستم) البته مامان بابام میدونن که دوسش دارم برای ازدواج اومد ناهار خونمون البته بحث ازدواجو پیش کشیده نشد خودش خواسته بود مامان بابامو ببینه 

به نظرتون ممکنه قصدش ازدواج باشه؟؟

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا تعارف دترید با طرفتون اگه قصد تو صد در صد ازدواجه بهش بگو تکلیفش رو روشن کنه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

خوش به حالت دست چپ و راستت زير سر من 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
از تجربم بهت میگم که هیچ وقت پیش کسی که دوسش داری زیاد تمایلت رو به ازدواج نشون نده هیچ وقتم حرف ازد ...

خب پس اگ بایکی دوست شدیم،شاید اونم حرف ازدواج پیش نکشه منتظره ک مابگیم

تاپیکات کلا بوداره : )

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2706