عنوان

دارم بانی نیم درس میخونم

177 بازدید | 27 پست

من جزوه میخونم اون لگدمیزنه😍😍خوشبختی چی جزاین میتونه باشه🤗🤗🤗🤗

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین عزیزم موفق باشی

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2731

آخی😊

عزیزم کاش اینجور تاپیکی نمیزدی..کم نیستن تو این سایت که آرزوی مامان شدن دارن ولی..🥺

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

منم تا ماه پیش همچین خوشبختی داشتم با دوتا بچه درس میخوندم خدا رو شکر لحظات خوشبختیم تموم شد 😂😂 چون داشتم روانی میشدم

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
خدا نگهش داره انشالا به سلامتی دنیا بیاد . برای منم دعا کن منم بچه دار بشم خیلی سختی کشیدم 🥺🥺🥺

ایسالاتوهم مامان میشی.منکه اصن وحشت داشتم ازحاملگی چون یبارسقط داشتم ولی خدارحم کرده تااینجارسیدم بقیشم خدابزرگه.الهی قسمت همه

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
ای جون دلم ایشالا شما موفق باشی اون نی نی کوچولوی خوشگل هم به سلامتی دنیا بیاد❤️😍

قربان شما😘سلامت باشی بانو

آخی😊 عزیزم کاش اینجور تاپیکی نمیزدی..کم نیستن تو این سایت که آرزوی مامان شدن دارن ولی..🥺

ایشالاهمه ب خواستشون برسن ولی اخه خیلی ذوق دارم امروزحرکتش بیشترشده عسل مامان😍😍😍

2706