2737
2734
عنوان

خلعتی و رسم و رسوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 64 پست
این رسم و رسومات مزخرف چیه تو این گرونی! نه انتظار کشتن گوسفند و طلا داشته باش نه اجازه بده کسی ازت ...

ما هم رسم داریم و همچنان این رسم ها پا برجاست😑

منظورم طلا بردن تو نوروز و طلا بردن تو اولین عید ماه ،خرج بردن برا خانواده عروس و خیلی چیزای دیگه😑

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ي رسم هست فرداي عروسي بايد خانواده دختر واسه خانواده داماد و عزوس و داماد و دختر و پسر.... همهههه كا ...

ما بهش توره هم میگیم تو زبان ترکی

2731
ي رسم هست فرداي عروسي بايد خانواده دختر واسه خانواده داماد و عزوس و داماد و دختر و پسر.... همهههه كا ...

اووووو  چه مسخره.انگار لطف کردن دختر مارو گرفتن باید واسشون جایزه ببریم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
نميدونم والا  مال ما كه خلعتي هست

اونایی که فارس زبان هستن همون خلعتی میگن برا ما هم اونایی هم که ترک هستن میگن توره، ما هنوز هم این رسم رو داریم 

2738
اووووو  چه مسخره.انگار لطف کردن دختر مارو گرفتن باید واسشون جایزه ببریم

والا مامانمم ميگفت همينو

اخه ما شيرازي هستيم خيليييي رسم و رسوم داريم

كلا خانواده شوهرمم شيرازين ولي كلا خانوادش خيلي سواستفاده گرن ولي خود شوهرم اصلا

اينا از بس خسيس هستن كلا زير همه چي كشيدن.... همش بحث و دعوا بود بابامم گفت ولكن از اين رسومات مسخره بياين بيرون و ما بيخيال شديم همش جنگ اعصاب بود

فك كن شب بله برون شيريني نخريدن!!! ما خريده بوديم چون هم دختر ميخره هم پسر.... گفتن كه ما رسم نداريم!!!! يا مثلا روز عقد بايد زير لفظي بديم رسممونه.... بخدا رفته بودن ي انگشتر زير يك گرم خريده بودن واسم كه هر لحظه ممكنه بشكنه!!!! طلا گرمي ٤٠٠ بود اون موقع

نه كه بابام وضعش خوبه فقط قصد كشيدن داشتن

يا رسممونه كه همه جهاز با دختره جز تي وي... باباش ميگفت اگر پسرم بخواد تي وي بخره خب همه جهازم ميخره!!!! بابامم گفت يا علي خب بخره...... ديگه شوهزم همش عذرخواهي ميكرد بابت كاراي زستشون

بعد اماده منتظر خلعتي هم بودن!!!! فك كن چقدر پرووو هستن 

خانواده شوهرم رسم داشتن .ولی برای من کار خاصی نکردن .عید شوهرم خواست برام طلا بخره مادرش نزاشت.منم کوفت بشون ندادم .تو عقد هم ی سری بی احترامی دیدم ازشون.برام چمدون نگرفتن.توهم نخر وفتی ازشون چیزی ندیدی چرا بابات زحمت بکشه خرج کنه براشون مادرشوهرم خودش کشت ک بخریم و من داغ شو گذاشتم دلش

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
والا مامانمم ميگفت همينو اخه ما شيرازي هستيم خيليييي رسم و رسوم داريم كلا خانواده شوهرمم شيرازين و ...

اینجوری که شما میگید حسابی خوش بحال خانواده شوهرت شده این مدل پسر زن گرفتن کاری نداره وقتی خرج نکنی 

2706