2733
2734
عنوان

عشق یا پول؟

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو ول كن  ببين اگ بعدا دوباره وضعش خوب شه چي؟؟ اصلا عاشق بودي اين تاپيك رو نميزدي

عزیزم من که تجربه ای از زندگی مشترک ندارم 

وقتی بهم میگن بی پولی عشق رو نابود می‌کنه خب میترسم

🤍
2731
من خودم همه سرمایم تو بورس باختم  آره اعتماد به دولت اشتباه بود ولی کی فکرشو میکرد دولت هم ازم ...

درکل سرمایه گذاری باید عاقلانه ومنطقی باشه کاری با کسی که یک تومن دو تومن گذاشته تو بورس ندارم ولی طرف خون ه یا ماشینشو فروخته گذاشته تو بورشس خب این حماقت محصض بود نهفقط برای دولت چون هرچیزی که مردم توش هجوم بیارن قطعا ضرره

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738
شما اگه به این موضوع که بخاطر پول ولش کنی حتی فکرم کردی ولش کن چون شما عاشقش نیستید ادم عاشق هیچوقت ...

من به جدایی فکر نکردم 

همین چند دقیقه پیش دوستم داشت سرزنشم میکرد می‌گفت ولش کن گفتم دوسش دارم اونم قهر کرد رفت 

تحت تاثیر صحبتای اطرافیانم این تاپیکو زدم

🤍

پول پول پول پول پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول  پول 

2706