2726

سلام من ۲۴ سالمه ۴ساله خونه خودمم ۲سالم عقد بودم یه پسر ۲،۵ساله دارم بابام کارگر اداره راهه کار سخت و حقوق کم خونمونم پایین شهره پدر شوهرم همچین وضعش خوب نیس هم سطح و تقریبا هم محله ایم جهاز من کم و کسر نداشت ولی خب معمولی بود

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ک گذشت

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728

.مهم تویی که داری استفاده میکنی و مشکلی هم نداری.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

یعنی نداشتم اون زمان مبل سلطنتی یا مثلا برنز و لوازم لوکس بخرم ولی خب معمولی خریدم محتاج کسی نبودم تا حالا میدونین ما فامیلای دلسوز نداریم همه قربونتون زندگی خودشونه منم که کم سن اینطور که باید نتونستم وسایل خوشگل و بروز بخرم یا با هم ست کنم خب تنها بودم اون زمان مثل حالا اینستا هم فعال نبودم 

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

راستش خواهر شوهر من عقده دارن جهاز میخرن هر چی میخرن میگن مال ندا فلانه جنسش اینه ما بهترشو بگیریم آبرومون نره

منم دلم می شکنه کمرو هستم نمیتونم جوابم بدم این در حالیه که هیچ کدوم از وسایل من ایرادی نداشتن اما یخچالی که اونا گرفتن داغونه حتی تعمیرکار اسم مارکشم تا حالا نشنیده 

آره من کم بردم تا دلتم بخواد متلک شنیدم....

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
راستش خواهر شوهر من عقده دارن جهاز میخرن هر چی میخرن میگن مال ندا فلانه جنسش اینه ما بهترشو بگیریم آ ...

بدبختا عقده این بگو اتفاقا من راضیم یا بگو دوست نداشتم پدرم اذیت بشه خواستم با شوهرم خودم تکمیل کنم تا ماتحتشون بسوزه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2706