2737
2734

بچه ها من ی وسیله میخوام نمیتونم بگم چیه همه میریزن سرم اگ بگم

از ی طرف نمیتونم یکی یکی خصوصیتون پیام بدم بگم

واسه مرگ سریع موش و با هزینه کم ب من بگین ک اطراف بازار کرمان کجاش سیانور داره ی خانومی بود اینجا کرمانی گفتم من میدونم ولی گمش کردم

اگ توی تاپیک اومدین لطفا بگین 

ممنون❤💚

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کرمانی نیستتتتتتت ؟؟؟

تو همونی که کنکورتو خراب کردی نه؟

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2738
بگین دیگ 💚

چرا انقدر ضعیفی واقعا فکر می کمی زندگی انقدر راحته کنکور اسون ترین بخش زندگی عزیزم الان جا زدی بقیشو واقعا می خوای چیکار کنی ؟

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
نه من اون نیستم عزیزم

تاپیکاتو نگاه کردم همونی که

چرا انقدر ضعیفی واقعا فکر می کمی زندگی انقدر راحته کنکور اسون ترین بخش زندگی عزیزم الان جا زدی بقیشو ...

من واسه خودکشی نمیخوام

ی نفر فقط ی نفر بگه کجا گیر میاد 

اون خانوم کجاست هر چی میگردم دنبالش نیست

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2706