2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم بنده خدا خواهرت چقد اذیت شده . چقد بد میکنن این‌مردا بعضیاشون  بعضی مرداام انقد خوبن ...

بله درسته منم خیلی از مردا رو دیدم که واسه زنشون بینهایت ارزش قائل میشن بعصیام زن رو به عنوان ابزار و کنیز نگاه میکنن میگن زن گرفتیم که خرجشو بدیم واسه ما بچه بیاره دیگه . داماد ماهم همونجوره همش ازوقتی ازدواج کرد میگف بچه بیار فلان کن اینجوری کن اونجوری کن . اخرشم که بچه اوردزنشو لایق یه دسته گل هم ندونست

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2728
منم عین همین حرفو بهش زدم بازم مخالفت کرد هیچ جوره کوتاه نمیاد😂😂😂

من هنو نگفتم البته خودش اطرافش دیده که همه برا خانومشون طلا گرفتن ولی نمیدونم چی پیش میادبرا من

امید زندگیم دوقلوهام😍 

خانواده خودم سیسمونی رو براش گرفتن پدرشوهرمم یه پشت دستکی طلا خواهرشوهرم یه گوشواره طلا بقیه هم پول

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
شاید یکی نداشت بدع

خب نداشتم که سرش سلامت اجبار نیس که ‌ بایدی وجود نداره 

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 

مامانم کل سیسمونی بعلاوه النگو طلا ۳سال پیش خونواده شوهرمم گوشواره گردنبند 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

اطرافیانم پول طلا ک بعدا باید جبران کنیم واسشون خخ

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
بله درسته منم خیلی از مردا رو دیدم که واسه زنشون بینهایت ارزش قائل میشن بعصیام زن رو به عنوان ابزار ...

خیلی سخته من خودم انقد زجر کشیدم تو بارداریم ک توانم تموم‌شده برا زایمانم هم بخوام‌اذیت بشم توان ندارم واقعا 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

قربونشون بشم چقد دلتنگشونم 😭😭😭😭😔😔😔😔😔

پارسال سیسمونی و برای جشن شب هفتمش هم پلاک و زنجیر طلا

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
2706