2726
عنوان

🌟⭐مهمونی نی نی سایتی⭐🌟

11264 بازدید | 1476 پست

یکی از فانتزیام اینه یه مهمونی بگیرم 

کل نی نی سایتی هارو دعوت کنم  

بعد اون وسط اون کاربرا که ختم صلوات و اینا دارن تسبیح به دست نشستن  

اون کاربای مردی که به اسم زن اینجان چادر سرکردن مثلا شناخته نشن😂

ونی نی یار های محترم که با کت وشلوار و لباس مخصوص اسلحه بدست آماده نشستن که هرکی شلوغ کرد یه گلوله حرومش کنن💥

و اون‌جمع زنونه که دارن سبزی پاک میکنن و غیبت مادرشوهر وجاری رو میکنن🙊

ووووووو.....

اون خانومایی که لباس جدید خریدن و گرفتن دستشون هی میرن سمت این واون ومیگن توروخداااا ببین خوشگله🤕

اما مهمتر ازاین دوست دارم چهره ی بعضی کاربرارو از نزدیک ببینم😍

مثلا @نیکی0   بلاچه😍

@ketii   مهربون😍

یا @اعتصامی   عزیز 😍

@دلوینت   رو ببینم کلی بخندونمش وانرژی مثبت بدم بهش😇

@نی_نی_یار_5   خیلییییی مشتاقم ایشونم ببینم😄

شما دوست داشتین کی رو ببینین؟؟؟

ترجیحا شام جوجه کباب باشه یا کباب بره؟🤔

میوه و شیرینی هم به پای مونا تهرانی 😂

کجا برگزار بشه؟این مهمه😃

Unutma ki bu sadece kötü bir gün, kötü bir hayat değil 🌹

اوووو من هی تخمع میشکستم دعوا نگا میکردم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

@مرمری1372        

@nazaniiiin        

@فرنازحبیبی        

@elahe1992      

@nil_    

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂من اون وسط هی اونایی ک دعوا میکردن وساطت میکردم آشتی کنن 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2728

دقیقا همینطوره و چقدم جذابه! 😂😂😂😁

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
دعوای کی با کی😂😂😂

گزارش زنا دیگ🤣🤣فک کنم مهمونیت بهم میخورع 

چون این گزارش زنا دست اونارو میگیرن بیرون میکنن😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

@نانازاقامونم    @newsha_    @dokhtareporteqali   @rahamil80069   @twinkelgirl   🤪😇

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
@مرمری1372       @nazaniiiin       @فرنازحبیبی   ...

چه فانتزی قشنگی اسی

کاش میشد 

من همه جوره پایه بودم😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706