2410
2553
عنوان

🌟⭐مهمونی نی نی سایتی⭐🌟

11264 بازدید | 1476 پست

یکی از فانتزیام اینه یه مهمونی بگیرم 

کل نی نی سایتی هارو دعوت کنم  

بعد اون وسط اون کاربرا که ختم صلوات و اینا دارن تسبیح به دست نشستن  

اون کاربای مردی که به اسم زن اینجان چادر سرکردن مثلا شناخته نشن😂

ونی نی یار های محترم که با کت وشلوار و لباس مخصوص اسلحه بدست آماده نشستن که هرکی شلوغ کرد یه گلوله حرومش کنن💥

و اون‌جمع زنونه که دارن سبزی پاک میکنن و غیبت مادرشوهر وجاری رو میکنن🙊

ووووووو.....

اون خانومایی که لباس جدید خریدن و گرفتن دستشون هی میرن سمت این واون ومیگن توروخداااا ببین خوشگله🤕

اما مهمتر ازاین دوست دارم چهره ی بعضی کاربرارو از نزدیک ببینم😍

مثلا @نیکی0   بلاچه😍

@ketii   مهربون😍

یا @اعتصامی   عزیز 😍

@دلوینت   رو ببینم کلی بخندونمش وانرژی مثبت بدم بهش😇

@نی_نی_یار_5   خیلییییی مشتاقم ایشونم ببینم😄

شما دوست داشتین کی رو ببینین؟؟؟

ترجیحا شام جوجه کباب باشه یا کباب بره؟🤔

میوه و شیرینی هم به پای مونا تهرانی 😂

کجا برگزار بشه؟این مهمه😃

Unutma ki bu sadece kötü bir gün, kötü bir hayat değil 🌹

اوووو من هی تخمع میشکستم دعوا نگا میکردم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

@مرمری1372        

@nazaniiiin        

@فرنازحبیبی        

@elahe1992      

@nil_    

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂من اون وسط هی اونایی ک دعوا میکردن وساطت میکردم آشتی کنن 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2456
2714

دقیقا همینطوره و چقدم جذابه! 😂😂😂😁

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
دعوای کی با کی😂😂😂

گزارش زنا دیگ🤣🤣فک کنم مهمونیت بهم میخورع 

چون این گزارش زنا دست اونارو میگیرن بیرون میکنن😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

@نانازاقامونم    @newsha_    @dokhtareporteqali   @rahamil80069   @twinkelgirl   🤪😇

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
@مرمری1372       @nazaniiiin       @فرنازحبیبی   ...

چه فانتزی قشنگی اسی

کاش میشد 

من همه جوره پایه بودم😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706