1874
2019
عنوان

🌟⭐مهمونی نی نی سایتی⭐🌟

| مشاهده متن کامل بحث + 11239 بازدید | 1476 پست
غلط کردی چرا؟

دیگه خودت بهتر میدونی🙂🙂

همتا جونم منتظرتم🙃🖤      به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند»        No мαттer нow ғαr yoυ αre αlwαyѕ ιɴ мy тнoυɢнтs !😌💜    🔴شهر از دور قشنگه ،آدماش از دور تر🔴       زندگی من این طوریع ک مثل روانشناسا حرف میزنم مثل روانیا عمل میکنم😐      راضی نگه داشتنع همع بیماریع ؛ منم ک بیمار نیستم😉      زانو نمیزنم حتی اگع قد آسمون از من کوتاه تر باشع🌈    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ💖        بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊      آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏       بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒      نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬    نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃      پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾       یاد گرفتم ک نمیشع ذاتع خرابع آدم ها رو تغییر داد کسی ک ذاتش خرابه خوب بودن و بد بودن براش مهم نیست تنها به فکرع نفع خودشع🐚     نَکُنَد دل نَکَنی دل بکَنَد بَهرِ تو دِل دِل نَکُنَد؟ ‏بِروَد دَرْ بَرِ یارِ دِگری، صُبح‌که بیدار شوی...!✨🖤      به هرکی نگا میکنی دارع شکایت میکنع من موندم لذت دنیا به کامه کیه....😞   میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝
من نمیدونم😐😐😐😐

باشه بدم میاد کسی خودشو به اون راه بزنه🙂🙂🙂

یا علی👋🏻

همتا جونم منتظرتم🙃🖤      به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند»        No мαттer нow ғαr yoυ αre αlwαyѕ ιɴ мy тнoυɢнтs !😌💜    🔴شهر از دور قشنگه ،آدماش از دور تر🔴       زندگی من این طوریع ک مثل روانشناسا حرف میزنم مثل روانیا عمل میکنم😐      راضی نگه داشتنع همع بیماریع ؛ منم ک بیمار نیستم😉      زانو نمیزنم حتی اگع قد آسمون از من کوتاه تر باشع🌈    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ💖        بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊      آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏       بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒      نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬    نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃      پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾       یاد گرفتم ک نمیشع ذاتع خرابع آدم ها رو تغییر داد کسی ک ذاتش خرابه خوب بودن و بد بودن براش مهم نیست تنها به فکرع نفع خودشع🐚     نَکُنَد دل نَکَنی دل بکَنَد بَهرِ تو دِل دِل نَکُنَد؟ ‏بِروَد دَرْ بَرِ یارِ دِگری، صُبح‌که بیدار شوی...!✨🖤      به هرکی نگا میکنی دارع شکایت میکنع من موندم لذت دنیا به کامه کیه....😞   میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بخدا نمیدونم نیکا😳

باشه عزیز دلم 🙂🙂🙂🙂🙂👋🏻

ایده ی خوبیه حتما با مدیر سایت در میون بذارید تا با نظارت خودشون محلی رو در نظر بگیرن هر خانمی هم یه ...

دقت کنید فقط فانتزی ذهنه😐

Unutma ki bu sadece kötü bir gün, kötü bir hayat değil 🌹
فانتزی به چیزی میگن که نشدنی باشه ولی ایده ی شما امکان پذیره با خانم تهرانی صحبت کنید استقبال میکنن ...

استقبال نمیشه برادر

درضمن چنین انجمن هایی برگزار میشه ولی نه برای ماها

واینکه این سایت کلی کاربر داره فکر نکنم جایی باشه که بشه چنین مراسمی برگزار کرد

بعلاوه خانم تهرانی مارو جمع کنن یکجا که چی بشه؟بشینیم غیبت کنیم؟

همینجوریشم یه احترام به کاربر نمیزارن تا نقض و ایراد سایتو درست کنن چه برسه مهمونی بدن و ....

Unutma ki bu sadece kötü bir gün, kötü bir hayat değil 🌹
استقبال نمیشه برادر درضمن چنین انجمن هایی برگزار میشه ولی نه برای ماها واینکه این سایت کلی کارب ...

یه تاپیکی دیده بودم که عکس های مراسم تقدیر از کاربران نمونه رو قرار داده بودن خود خانم تهرانی هم شخصا جوایز رو بهشون اهدا میکردن

خب با ظرفیت محدود برگزار میکنن مثلا ماهی یک نوبت

بالاخره گفتنش که ضرری نداره ولی واقعا شدنیه

در مورد مطالبات کاربرها از سایت هم رفتارشون منطقیه مثلا اینکه نمیتونن عکس بذارن(معضلی شده بود) یا تبلیغات که برای تامین هزینه های سایت لازمه هر چمد میتونن چیدمان بهتری ایجاد کنن که برای کاربرها آزار دهنده نباشه

آقا

😏😏چقدم  راحت  لغو  میزنه

1   من اون کلیپ زدم  رو ش  نوشت فایلی  وجود  ندارد

2  من  امروز  سرکارم  5 دقیفه  یه تاپیک زدم رفتم  خاستم بیام  که دیدم  لغوم

حسینgkسابق و جومع سابق   درسته به همه میپرم ولی با همه  نمیپرم