2726
عنوان

شماره جاری و سیو کنم یا نه دیگه

261 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها 

قضیه اینه که من با این جاریم از موقع تولد دخترم که عکسشو برادرشوهرم خواست و من فرستادم ازونموقع شماره همو سیو داشتیم و بود شمارش

بعد ما الان چهار ماهه اسباب کشی کردیم خونه خودمون و این جاری حدود یه سال میشد تغییر رفتار داده بود چون با اونیکی جاری که ما رابطه نداریم هی ارتباط داشتن همو دعوت میکردن 

ولی ما در حد سلام و اینا خونه مادرشوهر و عیدا و مناسبتا خونه هم رفتیم مثلا عروسی نگرفتن رفتن مشهد و ما یه هفته بعد برگشتنشون رفتیم چشم روشنی یا برا تولد پسرش 

حالا بحثم اینه که این جاری خونه من نیومد که هیچ یه تبریکم نگفت ولی من قربونی خونمم براش فرستادم اصولن آدم کینه ای نیستم 

تو اون دوماهی که اومده بودیم خونه جدید تولد شوهرم بودو عکس و اینا تلگرام گزاشتم و بعد فهمیدم شماره منو به اون جاریه داده که دورادور پروف منو چک میکنن .

منم تو پرو نوشتم جوری که فقط این ببینه که من دوس ندارم شمارمو بعضیا داشته باشن چون خیلی بد کردن بهم الان شمارمو برا چی سیو کردن 

فرداش دیدم این عکس بچه شو با بچه های اون جاریه گزاشت پروفایل که مثلن بگه اره من با این جورم در حالی که تو این چنسال ازین کارا نکرده بود حالا سوالم اینه.....ببخشید طولانی شد

بنظرم کاری به کارش نداشته باش کلا. فقط جایی دیدی سلام احوالپرسی بکن و دیگه تحویل زیادی نگیر. جوری رفتار کن که بفهمه برات مهم نیست. شمارشو داشته باش. ولی سرد باش باهاش

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعدش من به شوهرم نشون دادم گفت یعنی منظورش اینه میخواد با اون صمیمی باشه شمارشو کلن حذف کنم منم از تل حذف کردم 

ولی اون هنوز شمارمو داره 

میخوام بگم شمارشو سیو کنم 

چون رودر رو تا حالا بحثی نداشتیم ولی رفتاراش ازون جاریه الگو میگیره 

یا نه سیو نکنم ...

سئوال منم اینه خاله بازی هم میکنید باهم‌؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

چقد پيگيري بابا بيخيال وقتي هيچ سود و ضرري براي زندگيت ندارن

اگه اينجوري رو همه مسائل ريز ميشي حتما به فكر خودت و پيري زودرس باش

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

چ دلیلی دار پروف وبیو واینا!!

اینجوری بیشترنشون میدی ک برات مهمن وداری میسوزی

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

شماره هارو سیو کن ولی پیام و زنگ اینا نباشه.چکم نکن.تو وضعیت پیامرساناتم چیزی ننویس! قتی میگی میفهمن حساسیتتو و بدتر ازارت میدن!سعی کن نتونن تحت تاثیرت قرار بدن!بشین یه کنار و لذت ببر از دنیا

من همین یه دونه ام!
اصلا مهم نباشن برات زندگیتو کن عشق کن بیخیال بقیه

میگم باهاش مشکلی نداشتم ولی اون داره با رفتارش نشون میده که با اون راحته و فلان بعد شمارمم به اون داده 

هنوزم خودشم سیوه الان سیو کنم چون فهمید حذف کردم الان سیو کنم دوباره چی فک میکنه با خودش

2706