2737
2734
عنوان

دیگه شوهرمو دوست ندارم ولی

430 بازدید | 23 پست

نمیخوام زندگیمم بهم بخوره

نمیتونم بشم محبت کنم مثل قبل یا احترام بزارم

لطفا بهم سیاست های یاد بدین ک زندگی مو باش نگهدارم

بجز محبت و احترام 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ذکر «یاودود»(به معنای ای مهربان) ۱٠٠۱ مرتبه بخون و فوت کن بر شیرینی،نصفش رو خودت بخور نصف دیگشو بده همسرت 

هر دوتون بهم کراش پیدا میکنید علاقتون بهم خیلی زیاد میشه🙂

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

عزیزم یه تاپیک هست به اسم دعایی که در زندگیم معجزه کرد، من تا چهل روز انجامش دادم، واقعا واقعا شوهرم تا 90 درصد اخلاقاش بهتر شده شمام امتحان، یه سرچ بزنی میاد

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...

من فکر می کردم زندگی عاشقانه ای داریم باتمام مشکلات بزرگمون چند وقت پیش دیدم نوشته اینستاش که غمچی لر سلطانی فارسیش می شه سلطان غم

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
عزیزم ذکر «یاودود»(به معنای ای مهربان) ۱٠٠۱ مرتبه بخون و فوت کن بر شیرینی،نصفش رو خودت بخور نصف دیگش ...

واقعا کارگره

2738
واقعا کارگره

منو همسری هر وقت بحثمون میشه میرم تو اتاق این ذکرو میخونم زود آشتی میکنیم علاقمونم بهم دو برابر از قبل میشه، یکی از معجزات این ذکر الهی اینکه وابستگی شدیدی بین زوجین رخ میده😊✨

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
منو همسری هر وقت بحثمون میشه میرم تو اتاق این ذکرو میخونم زود آشتی میکنیم علاقمونم بهم دو برابر از ق ...

همسرتون پیش میاد برا آشتی ؟

من دلم میخاد اون بیاد .. ولی مغروره همش من میرم 

منو همسری هر وقت بحثمون میشه میرم تو اتاق این ذکرو میخونم زود آشتی میکنیم علاقمونم بهم دو برابر از ق ...

مرسی از پیشنهادت

همسرتون پیش میاد برا آشتی ؟ من دلم میخاد اون بیاد .. ولی مغروره همش من میرم 

گاهی اون گاهی من،بستگی داره به اینکه حق با کدوممون بوده اون یکی پیش قدم میشه☺️

شما روی چیزی میخونید، مثلا آبی شیرینی غذایی چیزی، یا همینطوری

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
مرسی از پیشنهادت

😊🌸

شما روی چیزی میخونید، مثلا آبی شیرینی غذایی چیزی، یا همینطوری

رو به قبله، بدون مکث یا حرف زدن بین این ذکر، ذکر رو میگم کلا 20 دقیقه طول میکشه..در آخر به شیرینی فوت میکنم🙂

2706