2737
2734

مثلا يه زوج رو ميبينيد يكيشون معمولى رو به پايينه ولى اون يكى همه چى تمومه

يا طرف هيچى نداشته ولى ازدواج بينهايت خوبى نصيبش شده؟

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به بخت اعتقاد ندارم:/

ادم میتونه خودشو بکشه بالا با هم سطح خودش باشه

ظاهرم کلا سلیقه ایی بیشتر

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

اره

یکی از اقوام نزدیک من یه دختری بود که اصلا زیبانبود اخلاق هم نداشت ولی بیا ببین چه بخت خوبی داره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

تعریفت از شانس چیه مگه؟

غیر از لطف خدا و تلاش خودت و موقعیتته؟

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

قبول دارم.

هرچند زیبایی نسبی و سلیقه ایه، اما خوشگل بدبخت و زشت خوشبخت زیاد دیدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
همه تاپیکات هول ازدواج و ایناس دختر یکم بی خیال باش ذهنت کلید کرده رو این موضوع ناخواسته این شرایطو ...

نی نی سایت مگه غیر این تاپیک هم داره😐

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 
2706