2737
2734

دقت کنید تا فردا بایستی خبر نهایی رو به من بدهید که من جمع بندی لازم رو انجام بدم

)دانش بنیان ، لایک  فالو نیست )

این کار ميتونه یک سرگرمی عالی برای افرادی که تو قرنطینه حوصله اشون سر رفته و دوست دارن کار کنند و درآمدی هم کسب کنند باشه

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی هست

سلام

من تولید کننده ی زیورآلات و اکسوری های دخترانه هستم و میتوانم باهاتون همکاری کنم به طور مثال میتوانم زیورآلات رو با قیمت عمده بهتون بفروشم و خودتون پیج بزنید و بفروشید و یا شما مشتری پیدا کنید و در صورت فروش  درصدی از مبلغ رو بگیرید و یا خودتون با قیمت بالاتر ( اما منصفانه) بفروشید.

علاوه بر زیورآلات میتوانیم در عناوین دیگه هم همکاری داشته باشیم مثلا ست روسری و شال با دستبند و یا پیکسل و دستبند هرکس مایل بود بیشتر توضیح بدم و درباره ی باقی شرایط توضیح بدم بگه) 

این کار محدودیت سنی هم نداره هرکسی مهارت اجتماعی بودن و توانایی داره ،ميتونه بگه .این کار ميتونه یک شروع خوب و عالی  برای خانم ها ونوجوان های مستقل باشه

و به مرور در صورت ادامه همکاری و توافق در ادامه کار میتوانیم این کار خیلی گسترش بدیم

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
کجاس؟؟ چی هست

غیر حضوری با موبایل

2738
میشه ی کم راجع ب کارتوضیح بدیدممنونم

سلام

من تولید کننده ی زیورآلات و اکسوری های دخترانه هستم و میتوانم باهاتون همکاری کنم به طور مثال میتوانم زیورآلات رو با قیمت عمده بهتون بفروشم و خودتون پیج بزنید و بفروشید و یا شما مشتری پیدا کنید و در صورت فروش  درصدی از مبلغ رو بگیرید و یا خودتون با قیمت بالاتر ( اما منصفانه) بفروشید.

علاوه بر زیورآلات میتوانیم در عناوین دیگه هم همکاری داشته باشیم مثلا ست روسری و شال با دستبند و یا پیکسل و دستبند هرکس مایل بود بیشتر توضیح بدم و درباره ی باقی شرایط توضیح بدم بگه) 

این کار محدودیت سنی هم نداره هرکسی مهارت اجتماعی بودن و توانایی داره ،ميتونه بگه .این کار ميتونه یک شروع خوب و عالی  برای خانم ها ونوجوان های مستقل باشه

و به مرور در صورت ادامه همکاری و توافق در ادامه کار میتوانیم این کار خیلی گسترش بدیم

اول باید از شما جنس خرید بشه !!!!!  مرسی

نه سه مدل داره یا شما به صورت عمده خرید میکنید و میفروشد خودتون یا مشتری پیدا میکنید و درصدی از مبلغ فروش رو میگیرین و یا اگه مثلا روسری 60 هزارتومان هست شما میگی 75 هزار و 15 هزار تومان برای خودتون هست

نه سه مدل داره یا شما به صورت عمده خرید میکنید و میفروشد خودتون یا مشتری پیدا میکنید و درصدی از مبلغ ...

دو مدل آخر نیازی نیست. که خرید کنید

دو مدل آخر نیازی نیست. که خرید کنید

خوب چطوری میتونیم باهاتون همکاری کنیم

عکس چند نمونه کار و قیمت میزارین 

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴