2737
2734

عاقا من ارشدم ترم ۳.

بعد تو کلاس فقط منم با ۶ تا اقا.

اساتید گفتن چون تعدادتون کمه امتحان صوتی و تصویری و شفاهی برقرار میشه.

حالا استرس دارم🤕

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من کارشناسیم

مجازی

بدون محدودیت زمان

با خیال راااحت تقلب😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کارشناسیم مجازی بدون محدودیت زمان با خیال راااحت تقلب😂

کتبی دیگه؟خوشبحالتون

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

وای خدایا من باشم میمیرم از خجالت😣

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
استرس نداشته باش  میدونستی آقایون از اعتماد بنفس زیادشون عین خیالشون نیست  هی با خودت تک ...

اره .من به استاد گفتم کتبی بگیر پسرا اعتراض کردن گفتن حال نداریم بنویسیم🤕

واسه ما هم چندنفری انلاین زنگ زدن پرسیدن  بعضی هم بصورت افلاین ولی اونقد سوالات سخت بود که دست ...

😂😂😂

2706