2410
2553

سلام دوستان خوبيد؟

پسرم يكسالو چهارماهشه خيلي ميره سراغ تلويزيون واقعا ميترسم بشكنش يا بندازش رو خودش

ي مدت از جوجه ميترسيد منم ي جوجه پلاستيكي گذاشتم رو ميز ديگه نرفت حالا با جوجه دوست شده بازم ميره سراغ تي وي

نميشه نصبش كنيم ب ديوار

چيكاركنم؟

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  

بترسونتش 

باید بترسه

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا نصب کنید به دیوار جوری که نتونه دست بزنه 

من یه دختر تیرماهی هستمـ👑.... خانم آقا حامدمـ👩‍❤️‍👨... خدای ما خیلی بزرگه چون توهرشرایطی که باشیمـ کمکمون میکنه🌻.... ما قراره در کنار همـ خوشبخت بشیمـ🌈... برای خوشبختی خودتون و ما یه صلوات بفرستید🙂
2720

یادش بده دست نزنه. حواسشو پرت کن. ینکه وسیله رو از دم دست بچه بردارید راه کار نیست

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

جوجه رو مترسک کردی؟؟😂😂😂😂

از جلوی دستش هرررررچیزی رو که میتونه برداره دور کن چاره‌ای نیست

تی‌وی رم با براکت وصل کن به دیوار اگه میتونی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2714
نمیتونی جلوی میز تلویزیون چیزی بذاری که فاصله بندازه؟ مثلا تا پسرت میره دست بزنه اون وسیله مانع رسی ...

آهان اینم فکر خوبیه

مثلا گارد کابینت بذاره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
نمیتونی جلوی میز تلویزیون چیزی بذاری که فاصله بندازه؟ مثلا تا پسرت میره دست بزنه اون وسیله مانع رسی ...

نه نميشه والا

اين هر راهيوووو پيدا ميكنه ك ديتش برسه

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  
2706