2726
عنوان

مسافران کیش و قشم!!!

1959 بازدید | 136 پست

از طرف همه ی بچه های قشم و از طرف همشهری های خودم در جزیره ی کیش میگم که اونایی که اومدین مسافرت ...چطور به ریختن خون هموطن هاتون راضی میشید 

ما حلال نمیکنیم...خدا هم راضی نباشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوهفته دیگه صداش درمیاد 

همین الانم صداش دراموده جزیره آبی بود شده زرد و هفته های دیگه میشه نارنجی و قرمز

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

منم اونایی که میان شمال و الان تو کل کشور کلا ۱۰ تا شهر قرمزه و اون ۱۰ تا تو استان ما هستن و هنوزم که هنوزه مسافرا میان رو واقعا براشون تاسف میخورم که دارن با جون ماها بازی میکنن

مثل چشمای خسته ی لبریز...

حق ددارین 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
اخبار میگفت ۴۰هزار نفر وارد جزیره شدن

خیلی مسافر از راه زمینی وارد کیش شدن😭

2706