2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سکه گرمي چنده کلا سود نداره پارسيان يا کم داره

ببین من سکه گرمی بانکی خرداد خریدم یک میلیون و دقیقا دو ماه بعدش شد سه میلیون و خورده ای 

دو سه برابرش سود بود 

الان یک و خورده ای ارزون شده 

شده دوتومن دقیق 

پارسیان هم داشتم رفتم بفروشم بعد یک سال و خورده ای پول خودمم بهم ندادن

خیلی ضرر داره، سود نداره

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
الان طلا گرمی چنده؟؟یک گرمیش همینقدر میشه.

نه عزیزم یه گرمی سه و خورده ای بود الان شده دوتومن

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
ببین من سکه گرمی بانکی خرداد خریدم یک میلیون و دقیقا دو ماه بعدش شد سه میلیون و خورده ای  دو س ...

عزیزم من مجردم یه مقدار پول دارم میخواستم پارسیان بخرم که واسه دانشگاهم بمونه شاید به دردم بخوره،ولی پولم به سکه گرمی نمیرسه

یعنی میگین سکه پارسیان اصلا خوب نیست؟؟؟

🖤🌟
عزیزم من مجردم یه مقدار پول دارم میخواستم پارسیان بخرم که واسه دانشگاهم بمونه شاید به دردم بخوره،ولی ...

پولی که با سختی بدست اوردی پس همینجور از دست نده

پارسیان داشتم اصلااااا خوب نیست

سودی نداره

چقدر پول داری بگو کمکت کنم

پولی که با سختی بدست اوردی پس همینجور از دست نده پارسیان داشتم اصلااااا خوب نیست سودی نداره ...

منکه فعلا شغل خاصی ندارم پولی که سر کرایه ماهانم میمونه رو جمع کردم 

همونم به هزارنفر قرض دادم😂😂😂😂 پول نقد الان شاید سیصد چهارصد تومن توکارتم باشه 

ولی انقدر دلم واسه بقیه میسوزه پنجا تومنم داشته باشم قرض میدم یا میرم کرم و لوازم ارایش میخرم😂

مبخواستم اینطوری پس انداز بشه

🖤🌟
منکه فعلا شغل خاصی ندارم پولی که سر کرایه ماهانم میمونه رو جمع کردم  همونم به هزارنفر قرض دادم ...

اگه سیصد چهارصد پس همون پارسیان بگیر 

یا طلاهای بچگونه ریز دست دوم هم میتونی بگیری 

بنظر شما کدوم بهتره  چون مطمعنم خرج میکنم پولمو

اخه این مبلغ سودی نمیکنه عزیزم 

پس همون پارسیان بگیر