2737
2734
عنوان

الان ۴روزه که دیگه زنگ نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 52 پست
عزیزم دوست دارم پیگیر باشه  نه که از خدا خواسته یکبار دوبار جواب ندادم بره پی کارش

خو مردا خیلی ب دوست داشتن ماها فک نمیکنن😑 اون الان بهش برخورده و نمیزنگه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
عزیزم ببین بنظرم ادم میتونه هم حرفشو بزنه هم حسشو بگه اما شما فقط حستو ک دلخوری بودی بهش منتقل کردی ...

حق با شماست

اما معمولا منم که با منطق میرم سمتش احساس میکنم الان اونه که در رو شده

الان وقتشه برای خودمون دوتا خودی نشون بده

که بفهمم چقدر براش مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حق با شماست اما معمولا منم که با منطق میرم سمتش احساس میکنم الان اونه که در رو شده الان وقتشه برای ...

مردا اصن شبیه مافک‌نمیکنن!بنطر من بیشتر ازین خودتو حرص نده😂وپیام بده بش ی نفر باس ازخودگذشتگی کنه 

دقیقا همینجوریه بهم میگه خیلی رو داری یا میگه تنهات گذاشتم مثلاً یخورده تو تنهایی خودت رو پیدا کنی

غددبازی درنیار که یهو میببنی جدی شدو نیومد سراغت 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
2738

توی خونه ی خودت میموندی ومشکلاتتوحل میکردی،خانوادت بی خبرم حالاخودت مجبوری دست ازپادرازتربرگردی چرا؟ چون وقتی طولانی بمونی وشوهرت نیاددنبالت بقیه شک میکنن

لطفالایک نکنید،ممنون
خب چندبارزنگ زده توجواب ندادی.همون موقع که زنگ زدبایدمیحرفیدی که دلخوریاروتموم کنید.کشش دادی

دست خودم نبود احتیاج داشتم چند روز صداشم نشنوم 

خیلی ناراحتم کرده

2706