2737
2739
عنوان

الان ۴روزه که دیگه زنگ نمیزنه

677 بازدید | 52 پست

سلام

بچه ها من سریه مسایلی از همسرم دلخور بودم اما گندش نکردم ودعوای بزرگ نداشتیم

بعد اون داستان اومدیم خونه مامانم اینا که ۳ساعت ازم دورن

دوروز اینجا بود هی بهونه می‌گرفت تازه پیشنهاد خودش بود بیایم منم هی نازش رو کشیدم دیدم نه داره پررو میشه ولش کردم

اونم برگشت خونمون که بره سرکار 

توران هی تند تند بهم زنگ میزد فهمیده بود باهاش سرد شدم

اما از فرداش دوبار زنگ زد جواب ندادم بهش پیام دادم که دلخورم اونم دیگه جواب نداد

وزنگم نزد

دوباره فرداش زنگ زد گوشی رو دادم دست پسرم 

واز اون روز دیگه نزد منم نزدم

یعنی توقع دارم پیام بده ودلخوری هارو حل کنیم

نکنه الکی الکی جدی بشه

خانوادم خبر ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اشتباه کردی. با حرف نزدن مگه مشکل حل میشه؟ اون اصلا شاید ندونه که ناراحتی

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2728

یه وقتی که آرومین پیام بده با آرامش پیامی حلش کنید 

زن و شوهرید 

دوست که نیستید الکی الکی قهر کنید

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2738
دقیقا همینجوریه بهم میگه خیلی رو داری یا میگه تنهات گذاشتم مثلاً یخورده تو تنهایی خودت رو پیدا کنی

اوهوع بگو مگ چمه خودمو پیدا کنم الانم زنگ بزن بهش بگو یادت رفت زن داری بچه داری  

عزیزم ببین بنظرم ادم میتونه هم حرفشو بزنه هم حسشو بگه اما شما فقط حستو ک دلخوری بودی بهش منتقل کردی حرف نزدی ک حرف بشنوی.من خودم دورور پیش سریک مساعلی قهر کردم باشوهرم و بخودم گفتم تا ۳.۴روز اصلا نه بهش زنگ میزنم نه پیام..بعد دیروز یهو این اومد توذهنم که مگه بچه ۴سالم ک قهر کنم ادم بالغم حرف میزنم حرف میشنوم دیگه رفتم سمتش و باحرف زدن حل شد..بنطرم اینک میگن اره زنگ نزن پیام نده تاخودش بیاد بین زنو شوهر نیست چون نوعِ رابطع بالغانست .

بهت زنگ زده جواب ندادی  حالام که نمیزنه نگرانی  خدایی چند چندی با خودت ؟

عزیزم دوست دارم پیگیر باشه 

نه که از خدا خواسته یکبار دوبار جواب ندادم بره پی کارش

2706