2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با تقلب فراوان😂

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 

به امام زمان نمره زیر 19نیاوردم 

به قرآن🍓😊

یه دخترم پرانرژی،،،،،پرسپولیسی،،،،شیرازی،،،نام کاربری هرررچی میذاشتم تایید نمیکرد،،،،،،متولد ۲۵آذر ،،،،،،،بسیاااار هنرمند،،،، تیز هوشان قبول شدم اما به خاطر اینکه نمیخواستم از دوستام جداشم نرفتم😑،،،،،،،منو تو تاپیک جن دیدید گزارشم بزنید،،،،قبل از عضویت یه سال خواننده خاموش بودم،،،،،،،شیمی دان آینده،،،،،از خیلیاتون سوال درمورد نحوه گذاشتن امضا و پروف سوال کردم هیییچ کس بجز ژیناگلمن و خاله الی۱جوابمو نداد😣،،،،،بهم نگید بچه من تو تماااام تاپیک های بزرگونه میاااام و خیییلی منحرفم،،،،، راستی کل خاندانمون اشرافی و ثروتمند هستند،،،،، خب چون الان هی بابام میگه بیا شام بخور باید برم بعدا میام دامشو مینویسم،،،،رااااستی تپلو ام😑
اجیه من تقلب میکرد ولی بازم زیاد خوب نمیشد 😂

تقلب کردن راه و روش ها و آدمای خودشو میخواد😅

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2706