2737
2734
عنوان

زبان انگلیسی

56 بازدید | 7 پست

من 5 سالم بود رفتم زبان و 12 تموم کردم الا 15 سالمه و در حد حرفه ای زبانو بلدم

کسی ازمون ایلتس داده؟ 

اخه میخوام برم ایلتسو بخونم

و اینکه تدریس زبان توی اموزشگاه با سن من قبول میکنن؟ 

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 
قبول کردن که می کنن ولی باید مدرک ttc داشته باشی ازت دمو هم میگیرن اوکی باشی استخدام میشی فقط آموزش ...

عزیزم از سطح استارتر تا ایلتس چقدر طول میکشه

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از سطح استارتر تا ایلتس چقدر طول میکشه

راه زیادیه 

بستگی به خودتون داره که چقدر زمان بزارید و پیگیر باشید. سطح مبتدی تا متوسط حدودا ۲ سال طول می‌کشه که ۴ تا مهارت کاملا آشنا بشید. 

برای آیلتس چه نمره ای مد نظرتونه؟

اگه ۷ به بالا می خواین که ۳ سال ۳ سال و نیم باید وقت بزارین 

2731
راه زیادیه  بستگی به خودتون داره که چقدر زمان بزارید و پیگیر باشید. سطح مبتدی تا متوسط حدودا ۲ ...

برای مهاجرت میخوایم البته فعلا نه مقصدمون مشخصه نه راه و روش مهاجرت اما به صورت جدی دنبال اینیم اول تا سطح ایلتس پیش بریم بعدش  خدا بخواد اقدام کنیم برای مهاجرت 

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
برای مهاجرت میخوایم البته فعلا نه مقصدمون مشخصه نه راه و روش مهاجرت اما به صورت جدی دنبال اینیم اول ...

اگه مقصدتون کشورای انگلیسی زبانه که فعلا کتاب بگیرین و کلاس برین و فقط مطالعه کنین. هر وقت که همه چی اوکی شد بعد برای امتحان اقدام کنین. فکر‌میکنم تقریبا هر ماه برگزار میشه آزمونش

چون مدت مدرکش فقط ۲ ساله باز دوباره مجبور میشین امتحان بدین

اگه مقصدتون کشورای انگلیسی زبانه که فعلا کتاب بگیرین و کلاس برین و فقط مطالعه کنین. هر وقت که همه چی ...

کلاس میریم عزیزم و واقعا وقتی به راه طولانی که برای یادگیری کامل زبان درپیش داریم فکر میکنم گریم میگیره😂😂 

ممنون از پاسخگوییتون 😘😘

2738